فهرست
تمدید شرایط بحرانی: زندگی بدون BBC
تمدید شرایط بحرانی: زندگی بدون BBC

تمدید شرایط بحرانی: زندگی بدون BBC

آی اسپورت- رئال مادرید مجبور است هرچه سریع‌تر به بازی بدون 3 ستاره تهاجمی تیمش عادت کند. مثلث تهاجمی رئال متشکل از کریم بنزما، کریستیانو رونالدو و گرت بیل مدتی است که نمی‌توانند کنار هم بازی کنند و در واقع مثلث مشهور BBC را تشکیل دهند.

زین‌الدین زیدان احتمالا چهارشنبه آینده ستاره پرتغالی‌اش که اخیرا به خاطر هل دادن داور 5 جلسه محروم شده بود را در اختیار خواهد داشت، اما کریم بنزما را حداقل برای مدت 4 هفته در اختیار نخواهد داشت. این یعنی برای دوباره در کنار هم قرار گرفتن این بازیکنان در بهترین حالت و به شرطی که بازیکنان دیگر مصدوم یا محروم نشوند زیدان حداقل یک ماه دیگر باید صبر کند.

آخرین بار که بنزما، بیل و رونالدو توانستند در کنار همدیگر در رئال بازی کنند 23 آوریل بوده که در ال‌کلاسیکو به مصاف بارسلونا رفتند. همچنین زیدان در 66 بازی رسمی اخیر تنها در 16 بازی توانسته از این 3 بازیکن در کنار هم و در ترکیب اصلی استفاده کند. حالا مصدومیت بنزما این آمار را تغییر خواهد داد و مطمئنا تعداد بازی‌ها بیشتر هم خواهد شد.

داستان گرت بیل

از فصل قبل مهاجمان سه‌گانه رئال مادرید مشکلات زیادی داشتند. سال گذشته مادرید کار را بدون آن‌ها آغاز کرد و در واقع در اولین بازی رسمی فصل که سوپرکاپ اروپا بود هیچ یک از این بازیکنان را نداشت. در آن بازی به غیر از بنزما هیچ کدام حتی روی نیمکت هم نبودند.

رونالدو به خاطر مصدومیتی که در یورو 2016 پیدا کرده بود دیرتر به ترکیب تیم اضافه شد و نتوانست تا دهم سپتامبر بازی کند و در این تاریخ اولین بازی فصل را مقابل اوساسونا انجام داد.

 دو ماه بعد هم گرت بیل مصدومیتی جدی پیدا کرد و رئال مجبور شد 3 ماه بدون او سر کند. در مجموع بیل 19 بازی از لیگ و کل بازی‌های جام حذفی را از دست داد. او همچنین به خاطر کارت قرمزی که در بازی با لاس پالماس گرفت دو بازی هم محروم شد.

مصدومیت جدید او که بعد از جراحی مچ پا دچارش شد باعث شد او در فینال کاردیف هم تنها 13 دقیقه دوام بیاورد و در دیداری که تیمش قهرمان لیگ قهرمانان اروپا آن هم در کشور خودش شد، غایب بود.

موضوع رونالدو

بیل در دسترس نبود و به خاطر سیاست استفاده از سیستم چرخشی زیدان در بسیاری از بازی‌های دیگر زیدان نمی‌توانست روی دیگر اعضای مثلث BBC هم حساب کند. حالا نه تنها مادرید به زندگی بدون مثلث تهاجمی لاکچری‌اش عادت کرده، بلکه توانسته در فصول اخیر در غیاب آن‌ها به موفقیت‌‎های زیادی هم دست پیدا کند.

حالا در آغاز فصل جدید بازی‌ها شرایط برای رئال مانند قبل است. رونالدو دوباره بعد از بازی‌های جام کنفدارسیون‌ها کمی دیرتر از بقیه به تیم بازگشته و اخراج او در نیوکمپ باعث شده زیدان دوباره نتواند از مثلث تهاجمی‌اش استفاده کند. البته که اگر مصدومیت بنزما کمی دیرتر اتفاق می‌افتاد حداقل می‎شد گفت از زمانی که این سه بازیکن در کنار یکدیگر در زمین قرار گرفته‌اند مدت زمان زیادی نمی‌گذرد. به هر شکل بنزما باید به ریکاوری‌اش سرعت بدهد.

 

 

۲    
آی اسپورت
2017-09-11 15:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر