فهرست
کنایه امیر به عادل؛ اشتباه گرفتن ایران با فرانسه!
کنایه امیر به عادل؛ اشتباه گرفتن ایران با فرانسه!

کنایه امیر به عادل؛ اشتباه گرفتن ایران با فرانسه!

آی اسپورت - امیر قلعه نویی که بعد از رقابتهای جام جهانی‏، دوباره رابطه اش با عادل فردوسی پور خراب شده از هر فرصتی برای انتقاد از یکی از اصلی ترین حامیان کارلوس کی روش استفاده می کند. سرمربی سپاهان که با رادیو جوان صحبت کرده در پاسخ به این سئوال که نظرش درباره تمدید قرارداد کی روش چیست گفته:« اگر حرفی بزنیم همه علیه ما جبهه می‌گیرند و می‌گویند قلعه‌نویی منتقد است اما با توجه به زمان کم بر اساس چارچوب خاص بهتر است کی‌روش را نگه داریم. متاسفانه یک سری تیم تبلیغاتی در فوتبال ما هستند که هر کاری که بخواهند انجام می‌شود.تصمیم گیرنده هم وزیر و رئیس فدراسیون نیست. عملکرد تیم ملی را در جام جهانی دیدید اما آقایان کاری کردند که تیم ملی را با فرانسه اشتباه گرفته بودند! متاسفانه ما را محاکمه می‌کنند در حالی که فدراسیون رئیس نداشت ولی عملکرد ضعیف تیم ملی دوباره تکرار شد اما آقایان قهرمان ملی شدند! این سوالات را از ما، از وزیر ورزش و رئیس فدراسیون نپرسید، از همان آقایان بپرسید که کار تبلیغاتی می‌کنند و من نمی‌خواهم اسم آنها را بیاورم! از آنها بپرسید که آیا کی‌روش بماند یا نه.»

 

۱۲۷ ۴  
آی اسپورت
2018-07-21 11:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
حسین
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۰۷
تو یکی زرزر نکن لمپن بیسواد
آنتی لمپنیسم
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۰
خودش با تیم ملی تو بازی دوستانه از تیم دوم مکزیک 3-0 باخته بوده حالا داره واسه کی روش زرزر میکنه بی سواد! سخنان بزرگان: "روز فیفا دی!!!!!!" "کل یوم!!!!" "360 درجه!!!!!!!" از قدیم گفتن آب که سربالا بره یه اتفاقاتی می افته!
سفید
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۲۹
عصرعصرتبلیغات و رسانه است، به سابقه قلعه نوعی کاری نداشته باشید به حرفش فکر کنید که درست است، فقط وفقط برای یک نمونه : بعد از مصاحبه خصمانه کی روش بعد از جام جهانی و حمله به برانکو، اقای فردوسی پور در برنامه 2018 با کمال بی انصافی می گوید کی روش حرفهای نگفته 4 ساله اش را گفت و بنوعی بهش حق داد که چنین مصاحبه ای را انجام دهد ولی یادش رفته بود یا نمی خواست بیاد بیاورد که کی روش بیست روز مانده به جام جهانی هم به همه تاخته بود و ده ها مصاحبه دیگر، حالا چطور از دید اقای فردوسی پور کی روش 4 سال سکوت کرده بود؟
امید از تفت
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۵۴
انشاأالله در شروع فصل جدید فوتبالی، دیگر قیافه منحوس کیروش و کیروشی پور را نخواهیم دید. راست میگه، این حمایتی که کیروشی پور از کیروش میکنه از قلعه نوعی می کرد با اینکه قلعه نوعی را قبول ندارم به والله بهتر نتیجه می گرفتیم. متأسفانه وزیر ورزش هم در این جو مصنوعی کیروشی پور حل شده و هیچ اختیاری نداره. آقای داورزنی شما این کیروش را بنداز بیرون. قهرمانی ایران با کیروش در آسیا، سرابی بیش نیست و رویافروشی کیروشی پور و کیروش پرستان برای قالب کردن کیروش به فوتبال ایران است.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر