فهرست
میلان ۲-۳ اینتر؛ دربی به معنای واقعی!
میلان ۲-۳ اینتر؛ دربی به معنای واقعی!

میلان ۲-۳ اینتر؛ دربی به معنای واقعی!

آی اسپورت - تیم های میلان و اینتر از هفته بیست و هشتم سری آ در ساعت ۲۳ به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه ۲-۳ به سود اینتر تمام شد.  تیم اینتر در همان دقیقه ۳ بازی توسط وسینو به گل رسید. مارتینز روی سانتر پریسیچ اثر گذاشت تا توپ در دهانه دروازه به وسینو برسد. اینتر در دقیقه ۴۱ روی سانتر بروزوویچ می توانست گل دوم را بزند اما ضربه سر اشکرینیار با فاصله کمی به بیرون رفت.

اینتر که تیم برتر میدان بود همانند نیمه اول در همان ابتدای نیمه دوم به گل رسید. دی فری روی سانتر ارسالی پولیتانو موفق شد با ضربه سر دروازه میلان را باز کند.

میلان در دقیقه ۵۷ روی ضربه آزاد ارسالی زیبای چالهان اوغلو و با ضربه سر باکایوکو توانست یکی از گل ها را جبران کند. در حالی که بازی سریع و هیجانی دنبال می شد، تیم اینتر در دقیقه ۶۶ به دلیل خطای کاستیخو روی پولیتانو صاحب پنالتی شد. لائوتارو مارتینز این ضربه را گل کرد تا اختلاف به ۲ گل برسد.

تیم میلان تنها ۵ دقیقه بعد روی شلوغی محوطه جریمه پس از کرنر ارسالی توانست بار دیگر گلزنی کند. هندانوویچ توانست توپ را از دهانه دروازه دور کند اما موساخیو در برگشت دروازه را باز کرد. میلان در دقیقه ۸۶ بار دیگر روی سانتر چالهان اوغلو می توانست گل بزند اما ضربه زیبای پیونتک با فاصله کمی به بیرون رفت.

داور لحظاتی بعد کونتی را به دلیل خطا با کارت قرمز اخراج کرد اما پس از بازبینی تصاویر نظرش را تغییر داد و به بازیکن میلان یک کارت زرد داد. میلان در دقیقه ۹۱ با ضربه سر کاستیخو تا آستانه گلزنی رفت اما هندانوویچ روی توپ اثر گذاشت و در نهایت مدافع اینتر توپ را از دهانه دروازه دور کرد.

میلان در آخرین ثانیه های بازی با ضربه والی کالابریا تا آستانه گلزنی رفت اما دی آمبروزیو توانست توپ را از روی خط دور کند تا بازی با پیروزی اینتر تمام شود.

۱    
آی اسپورت
2019-03-18 01:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر