فهرست
رونالدو به آلمان و برزیل و ایتالیا گل زده؟
رونالدو به آلمان و برزیل و ایتالیا گل زده؟

رونالدو به آلمان و برزیل و ایتالیا گل زده؟

آی اسپورت - پرتغال در مسابقات مقدماتی یورو با نتیجه 4بر‌2 صربستان را شکست داده و یکی از 4گل این تیم را هم کریستیانو رونالدو به ثمر رسانده است. این هشتادونهمین گل رونالدو در مسابقات ملی بود که او را به فاصله 20گل تا علی دایی رساند. البته این 20گل برای ما ایرانی‌ها و بقیه مردم دنیاست که فکر می‌کنیم دایی 109گل زده، وگرنه یکی از روزنامه‌های پرتغال در آمارش علی دایی را 107گله معرفی کرده است. دوستان از این طرف زیاد می‌کنند و از آن طرف کم می‌کنند تا شاید فرجی شود! الان فقط سؤال ما این است که این جلز‌ولزی که پرتغالی‌ها دارند می‌کنند، به‌خاطر رسیدن به همان عنوانی است که ما همیشه آن را «ناچیز» می‌دیدیم و می‌گفتیم دایی فقط به مالدیو و گوام گل زده؟ ببخشید، یعنی کریس اصلا به مالت و سن‌مارینو و جزایر فارو گل نزده و به اینجا رسیده؟

 
۹ ۱  
آی اسپورت
2019-09-12 01:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
تيمور
پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸، ۰۶:۳۳
رونالدو تو جام جهاني جلوي اسپانيا و دخيا هتريك كرده. جلوي سوئد و زلاتان تو كشور خودشون همينطور. همين مالت و سن مارينو هم با ايران بازي كنن احتمالا بازي رو ببرند. بازي كه مث ايران-مالديو كه 17-0 تموم شه والا برتغال تا حالا ازين بازيا نكرده. بعدم نياز نيست دوستان پرتغالي ازين طرف زياد و ازون طرف كم كنن تا فرجي بشه رونالدو اين 16 تا گلم ميزنه مث اون 93 تا كه تا حالا زده. بعدم امار رونالدو تو سطح اول فوتبال اروپا و تيم ملي مشابه هست ولي علي دايي به عنوان اقاي گل فوتبال دنيا تو دوران اوجشم تو بايرن مونيخ نيمكت نشين بود و اون 2-3 تا گلي كه به ميلان و چلسي زده فقط مطرح ميشه.
خودتون خندتون نميگيره ميگيد پرتغاليا 2 تا گل از علي دايي كم كردند تا رونالدو زودتر بهش برسه؟ اخه دوتا گل چيه؟ الان رونالدو عطش زيادي داره واسه رسيدن به ركورد دايي احتمال داره تا همين پايان 2019 بهش برسه. تو بازي اخر هم 4 تا از 5 گل تيمش رو زد. تازه پرتغاليا و رونالدو اين شكستن اين ركورد هدف مهمي براشون نبوده وگرنه تو دور اول ليگ ملت ها كه اتفاقا تيم هاي اسوني بودن رونالدو رو دعوت ميكردن. حرف اخر اينكه از ما بعيد نيست بعد از ركورد شكني رونالدو دوباره دايي رو دعوت كنيم و با مالديو و گوام و... بازي دوستانه بذاريم! شمسايي رو كه ملاحظه ميكنيد!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر