فهرست
فصل بد رحمتی/ کمترین بازی، کمترین کلین‌شیت
فصل بد رحمتی/ کمترین بازی، کمترین کلین‌شیت

فصل بد رحمتی/ کمترین بازی، کمترین کلین‌شیت

آی اسپورت – با محرومیت غیر قابل بخشش سیدمهدی رحمتی، او 4 بازی بعدی استقلال را از دست خواهد داد. به این ترتیب او اگر بعد از پایان محرومیتش، در 5 بازی باقیمانده، تیمش را همراهی کند، تعداد بازی‌هایش در این فصل لیگ برتر برای استقلال حداکثر به 22 خواهد رسید. این کمترین عددی است که در سال‌های اخیر مقابل تعداد بازی‌های رحمتی در یک فصل قرار می‌گیرد. برای دروازه‌بانی که از ابتدای لیگ دهم تا پایان لیگ چهاردهم، از 154 بازی فقط یک بازی را از دست داد، این آمار کمی ناامیدکننده و البته کمی طعنه‌آمیز است.  

سیر نزولی عملکرد رحمتی در سال‌های اخیر به راحتی در تعداد بازی‌های او و تعداد کلین‌شیت‌هایش قابل ردیابی است. در جدول زیر عملکرد رحمتی از لیگ دهم تا امروز را مشاهده می‌کنید:

عملکرد رحمتی در 7 فصل اخیر
عملکرد رحمتی در 7 فصل اخیر

اگر فصلی را که رحمتی در تیم ضعیف پیکان حضور داشت و در همین تیمی که سرانجام به دسته اول سقوط کرد، عملکرد خوبی داشت در نظر نگیریم، کاملا مشخص است که رحمتی از فصل رویایی خود در لیگ دوازدهم، به تدریج عملکردی ضعیف‌تر داشته است. لیگ شانزدهم هم که بدترین فصل او در سال‌های اخیر است، چه از لحاظ تعداد بازی و چه از لحاظ تعداد کلین‌شیت! او فقط در شرایطی می‌تواند تعداد کلین‌شیت‌‎هایش را نسبت به فصل قبل افزایش دهد که در 5 بازی پایانی فصل در ترکیب اصلی استقلال قرار بگیرد و گل نخورد!

۴ ۳  
آی اسپورت
2017-02-14 14:46:00
نظر دهید

۳ نظر
منتقد
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۱۳
مشت کیانی و سعید آقایی به داور مجاز است...بقیه غیر مجاز
۳
هرمز
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۱۶
هرچی مطلب علیهش بنویسید بازم بلال رو چزوند.
۸
لنگی جام ندیده
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۴۳
عقاب آسیاس، معیار نویسنده های مغرض نیستن معیار هواداره که ازش راضیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر