فهرست
کی روش را فراموش نکنید
کی روش را فراموش نکنید

کی روش را فراموش نکنید

آی اسپورت – حالا  کـه رگـهایتـان از غـرور ملّی مـتورم شده، حالا کـه سـه رنـگ پرچم وطـن به چشـم‌تان خـوش‌رنـگ‌تر از همیـشه اسـت، یادتان نرود سرمربی تیم‌ملی فقط ۹۹ روز زمان می‌خواست؛ از شهریور ۹۶ تا همین هفته گذشته ۲۴ خرداد، کیروش فقط برای ۹۹ روز برنامه‌ریزی کرده بود؛ ۹۹ روز در یک‌سال برای ۷ اردوی کوتاه، میان و بلندمدت و بین ۱۱ تا ۱۳ مسابقه تمرینی، تدارکاتی و فیفادی. نام برنامه‌اش مستر پلان راه روسیه بود، همین راهی که این شب‌ها سرمست‌مان کرده و کیف‌کوکیم.

اگر مستی از سرتان نپراند یا از کوک درنیایید، بد نیست با خودتان دوره کنید که از برنامه ۹۹ روزه تنها ۲۸ روزش اجرا شد؛ در همان روزهایی که زمان می‌گذشت و برنامه کیروش خاک می‌خورد، گروهی از روزنامه‌نگارها، خبرنگارها، و اهالی فوتبال به او می‌گفتند دلال و پرهزینه؛ لقمه‌هایش را می‌شمردند و قبض‌های خشک‌شویی و روزهای مرخصی‌اش را. همان‌هایی که از شب شکست مراکش هم‌قسم شده‌اند تا یک‌ماه طلا نخرند تا مشکلات اقتصادی ایران یک‌بار برای همیشه برطرف شود، همان‌هایی که از ادعای مبارزه با فساد دکان دو نبشی ساخته‌اند و از این ژست نان می‌خورند.

 حالا که حالتان با تیم‌ملی خوب است آن‌روزها را با جزئیات مرور کنید و نامی را از قلم نیاندازید؛ نام آن‌هایی که با دوقطبی کردن فضا، مسموم‌کردن افکارعمومی علیه تیم و با اتهام و شایعه‌پراکنی همه‌چیز را از هم پاشیدند. فضایی که امکان نقد صحیح را از تیم‌ملی گرفت و راه گفت‌گو را بست.

حالا که ساعتی از مسابقه ایران اسپانیا گذشته، رسانه‌های بزرگ جهان و نظر کارشناس‌های بزرگ فوتبال دنیا را مرور کنید که از تیم ایران ستایش می‌کنند؛ این تیم و این نمایش بزرگ و این هم‌دلی هفت‌ساله ثمره‌ی کار، پشت‌کار، پرنسیب و دانش شماست جناب کیروش.

۱۹۹ ۴۵  
آی اسپورت
2018-06-21 09:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴۵ نظر
majid
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۴۱
ایران تنها تیم جام حهانی نیست که از حرفاش ضعیف داره اما هیچکدوم مثل ما یازده نفره نخوابیدن رو خط دروازه!! واقعا شرم آور بود سبک بازی ایران گند زدیم تو جام جهانی با این بازی مزخرف
بغداد بونجاح
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۳۸
سبک فقط سبک برانکو که ژوگوبونیتو رو پیاده کردهخخخخخ.
بغداد بونجاح
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۵۵
هر چی برانکو بگه.خخخخخخخخخخخخخ
مارال
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۳۹
چرا سعی نمیکنی مثل آدم حرف بزنی؟؟؟؟
۹
sirvan.f
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۵۶
این فوتبال چرک و کثیف کیف کسی رو کوک کرده؟!
این فوتبال فقط ایرانو بدنام میکنه!
کثیف،کثیف،کثیف.
چرک،چرک،چرک.
بازیکنای ایران فقط برای تمارض و جدل با داور و خورد کردن اعصاب راموس و کاستا رفته بودن تو زمین!به این میگن فوتبال چرررررررک،به این میگن فوتبال کثثثثثثثثثثییییییییف.

ما به اندازه ی پول و سرویسی که میدیم به کیروش کیفیت تحویل نمیگیریم.
به عربستان نگاه کنید،ما یک هیچ باختیم و اونا یک هیچ،اما با وجود باخت حداقل دیگه تحقیر نشدن.

لعنت به تو کیروش.
لعنتی دیگه بر نگرد به ایران.
برو گمشو مرتیکه.
بغداد بونجاح
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۳۹
باشه برانکو خوبه.برانکو جون زود برگرد که الدحیل منتظرته
علی
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۵۸
آفربن... فراموش نمیکنیم. هرگز و هرگز فراموش نمیکنیم کسانی را که فضار را دوقطبی کردند. که جنگ حیدری نعمتی راه انداختند و بعد با کمال تیزهوشب و آرامش وسط خوابیدند تا لحاف از رویشان کنار نرود. فراموش نمیکنیم که آتش همه تفرقه ها، نفاق ها، جدلها و انشقاق ها از گور آنهایی برخاست که اتفاقا این روزها کم کم دوباره ظاهر شده و سهمشان را مطالبه میکنند. هرچند آنها آنقدر وقیح بودند و هستند که تاحتی اگر تیم ملی بدترین ننایج تاریخ را هم میگرفت، تنها با عوض کردن یک کانال، در جبهه پیروز قرار میگرفتند و امروز مشغول دلربایی در سمت دیگر صحنه جدال خودساخته شان بودند.
آنها که بودند؟ برخلاف تئوری دستهای پشت پرده، اتفاقا دست آنها کاملا رو و پیداست. آنها صاحبان قلمهایی بودند که با اتکا به جریان سیال و بی حساب اطلاعات در فضای مجازی، همه این سالها قلم زدند تا همان فضای دوقطبی که فرمودید را بسازند و ملت خسته و به جان آمده را به جان هم بیندازند و با یکی به نعل و یکی به میخ زدن، منتظر صید ماهی درشتشان از آب گل آلود اختلافات بنشینند. البته حافظه تاریخی مردم ایران کوتاه مدت است و مشکلات روزمره فرصتی برای مداقه در تاکتیکهای رسانه ای به عموم مردم نمیدهد. اما شما که انگشت اتهام را به سوی دیگران گرفته اید، به سه انگشتی که به سوی خودتان است، خوب بنگرید. نه شخص شما، بلکه تفکر شماست که میسوزاند و ویران میکند. تفکر امثال شما که اتفاقا و شوربختانه به تولید محتوای رسانه ای هم دسترسی دارید. شا میتوانید با همین دسترسی، به طرفه العینی دوشیزه شقایق را به عقد دائم جناب گودرز درآورید و از بلبشوی حاصل، نانتان را به روغن "انا الحق" آغشته کنید و همیشه در طرف پیروز بنشینید. پیروز نبرد خودساخته تان.
شرم بر شما باد که میدانم از شرم هیچ نمیدانید.
عرفان
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۰۳
عالی عالی عالی فوق العاده فقط اگه 40 روز بهش وقت میدادن من الان در شکست پرتغال هیچ تردیدی نداشتم
مهدی تاجی
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۰۵
عشق فقط کیروش
فرید
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۰۹
سرمستم از غرور و بازی دیشب بچه ها و کارلوس کی روش کبیر و دوست داشتنی
فرید
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۰۹
سرمستم از غرور و بازی دیشب بچه ها و کارلوس کی روش کبیر و دوست داشتنی
محمد
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۱۰
متاسفانه نشد که بشه صد حیف . اما ما خیلی فراموش کاریم . باز الآن دوباره فاصله شیش ماهه تا جام ملت هارو چهار ماهش رو میذاریم روی بحث بیهوده موندن یا نموندن کیروش . من میگم آقا اصلا کیروش بد ترین مربی تاریخ ایران ولی این خیلی غیر عقلانی شما تا شیش ماه به یک تورنومنت مهم مربی تیمت رو عوض کنی ما اسپانیا نیستیم تیم مالف باشیم ما ایرانیم که مدیران برای یک ساعت بعد هم برنامه ندارند
رامین
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۱۳
آخه چی میشد گل دیشبمون رو قبول کنن وقتی گل زدیم به هوا پریدم و جیغ و داد کردم واقعا حییییف شدم از همه نظر عالی بودیم این تیم مایه افتخاره و از ایرانی بودن خود میبالم با امکانات کم قهرمان جهان رو با اون همه ستاره و فوق ستاره به زانو درآوردیم.
Smn
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۱۹
دوباره شروع نکنید به دعواهای حیدری نعمتی و تیم ملی رو مثل این یکسال برای مردم زهر نکنید.اگه بخوابم تو جام جهانی خوب بازی کنیم و مدعی صعود باشیم باید فوتبالمون در کل پیشرفت کنه و مثل این چند سال به استاندارد ها نزدیک بشه با ۹۹ روزه و ۴۰ روزه و کارهای گلخونه ای که تیم های عربی می‌کنند جواب نمی‌گیریم.
و قبل از هرچیزی اینو توجه کنید که بهترین و آماده ترین بازیکن تیم وحید امیری بود که تو جام باشگاه ها هم بازی کرد...
۶
Farabin
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۳۷
امیدوارم بلایی که سر پویول و فردوسی پور آوردن سر تاج و کیروش نیارن.
جو زده نباشیم
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۳۸
زنننده باد کیروش
زنده باد تعصب ، دانش ، عشق
مررگ بر جهالت و بی دانشی بعضی از این مردم
مصطفی
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۴۳
کیروشی پور محترم لطفاً این نتایج رو برای خودتون مصادره نکنید اتفاقا نقش بازیکنای شاغل در داخل کشور که کی‌روش این همه میزان آمادگیشون رو تحقیر میکرد بسیار بارزتر از دردونه های لژیونر بود ضمنا نتایج تیم ملی باعث نمیشه انتقادات به کیروش فراموش بشه شاید وجود سید جلال وغفوری میتونست ورق رو واسه تیم ما برگردونه ضمنا تاکتیک دفاع اتوبوسی وبرد خفیف مقابل تیم‌های بزرگی مسلما بزودی نه تنها برای ما بلکه واسه کل دنیا تکراری وخسته کننده میشه
پرسپولیس واقعی
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۵۱
چیزی که همه فراموش میکنند اینه که بیرانوند و امیری در پرسپولیس یواش یواش به بی انگیزگی رسیده بودند ؛
امید در استقلال این درخشش و جانفشانی را نداشت !
قبول دارم تیم ملی فرق داره و دقیقا منظور من همینه ، حتی بازیکنان هم چندین برابر باشگاه برای تیم ملی جون گذاشتند.
باید بفهمیم که همه جا الویت با تیم ملی است.

همه در درخشش بازیکنان داخلی نقش باشگاهها را پررنگ می دونند ولی هیج کدوم نمی گویند که همین بازیکنان در لیگ قهرمانان به زحمت از پس بازیکنان درجه دو سه دنیا بر می اومدند ؛
اما اینجا در برابر منتخب رئال و بارسا مقاومت کردند.

همیشه ادعا می کردند که تیمهای ما از بازیکنان داخلی استفاده میکنند ولی تیمهای عربی از بازیکنان خوب دنیا ؛
درسته !
اما باشگاههای عربی در رئال و بارسا که نبودند ،
این بازیکنان داخلی که جلوی تیمهای باشگاهی عربی سالهاست ناکامند جلوی منتخب رئال و بارسا چه بازی کردند.
انصاف را رعایت کنید.
۸
امید از تفت
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۵۵
رگمون از غرور ملی؟ بابت چی؟ اینکه اینقدر تیم ایران را دست کم گرفته بودند که حالا سورپرایز شدند باعث غرور ملی است؟ بابا این بکش زیرش که قلعه نوعی و منصوریان بهتر هم بلدند چی میگید شما؟
بغداد بونجاح
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۴۳
حالا نه اینکه برانکو داره سبک ژوگوبونیتو رو پیاده میکنه؟
جيم
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۵۸
عالي شير مادرت حلالت

اين بزدلان ميباس رسوا شن ....
حمیدرضا
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۰۲
(رسانه‌های بزرگ جهان و نظر کارشناس‌های بزرگ فوتبال دنیا را مرور کنید که از تیم ایران ستایش می‌کنند)
.....
چرا دروغ میگی؟ به جز چند مورد که اونم خب ازینکه کیسه گل نشدیم متعجب بودن، بقیه فقط دارن انتقاد میکنن از روش ضدفوتبال و چرک ایران.
بابا سواد نداری مجبور به وراجی نیستی
خربین
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۴۰
سواد رو ظاهرا تو نداری
تمام رسانه های معتبر از گل شانسی کاستا و پیروزی دشوار اسپانیا نوشتن و بازی دلیرانه ایران! (سایت گل، اسکای اسپورت، بلیچر، آ اس اسپانیا! بی بی سی اسپورت.. اینارو خودم دیدم.. )
بازی چرک؟ وقتی تیمی که کل بازیکنانش روی هم 20 میلیون دلار قیمت نداشتن با تیمی بازی می کنه که حدود 900 میلیون دلار قیمت بازیکنانش هست شما برو تمیز بازی کن....
666
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۲۵
این کیسه کش چنان از روزنامه های خارجی اسم برده و نوشته خودم دیدم انگار صبح به صبح واسش این روزنامه ها رو میارن دم خونه اش یا اصلا سواد داره همه اینایی که اسم بردی رو همه سایت ها امروز زدن دیگه کلاس نذار. فقط یه ادم لمپن مثل تو میتونه تو همه خبرها بیاد توهین کنه که اگه سواد داشتی هرگز همچین کامنت های سخیفی با اسامی مختلف نمیذاشتی
۲
__
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۲۰
حتی عربستان هم 5 تا گل خورد اینقدر زشت بازی نکرد. کیروش از روند اماده سازی دلخوره؟ پس چرا 7 ساله ایران مونده؟ چرا از بازیکنانی که دائم تو سر بازیکنان داخلی میزد خبری نیست؟ ازمون 95 دقیقه فقط تو زمین واسه خودش چرخید، جهانبخش چه کار مفیدی کرد؟
ارش توکل
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۲۵
چقدر باید یه نفر حقیر باشه که به علی کریمی که از جنس مردمه وحرفش حرف دل مردم اینطوری حمله کنه دوست عزیز این نتایج حاصل از فوتبال اتوبوسی وبکش زیرش که هیچی کی‌روش اگه تیم ما رو قهرمان دنیا هم میکرد باز هم یه تار موی علی کریمی رو با صدتا کی‌روش عوض نمیکردم
روستایی
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۵۷
دقیقا با جمله آخرت موافقم !!!!
وگرنه ما الان باید تو همه چی با سوئد و سوئیس مقایسه میشدیم نه با کره و ژاپن هرچند الان در سطح مالزی و بنگلادش هم نیستیم.

اگر مردم واقع بینی بودیم امثال علی کریمی اسطوره نمی شدند بلکه می خزیدند یه جایی تا هنری به خرج بدن نه فقط از سادگی مردم بینوا سو استفاده کنند؛
بترکند از خوشی توسط فوتبال و بعد بگن حالا که دور ما گذشت فوتبال اخه!!!

متخصصی که برای ما اعتبار جمع کرده را فدای لمپن سو استفاده چی نمی کردیم
۹
علی
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۳۱
(اینفانتینو در پایان بازی از مهدوی کیا سوال می کند چرا ایران با وجود بازیکنان با کیفیتی که دارد در نیمه اول اینچنین دفاعی بازی کرده است.) نه بابا اشتباه میکنید همه کارشناسان دارن درباره بازی فوق العاده ایران صحبت میکنن
خربین
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۳۴
فردوسی پور دیشب حرف خوبی زد : گفت کسایی که گفتن چرا فلانی ( جلال حسینی) دعوت نشده حالا ریختن تو خیابون واسه حمایت تیم کیروش
کیسه چرک
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۱۵
همون فردوسی پور گفت کسانی که به بیرانوند بدو بیراه میگفتن هم ریختن تو خیابون!
۸
عیارایران رو عراق نشون میده
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۳۹
فوتبال ایران مزخرف ترین حالت ممکنه..چون تاکتیک خاصی نداریم تیم حریف گیج میشه.آخرشم ازعراق ویمن میبازیم..نمیدونم چرا انتظارداریم حتما گلبارون بشیم..صحنه پریدن رامین رو توپ نشون دهنده اوج اماتوریه
بغداد بونجاح
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۴۵
موافقم.تو فوتبال حالیت هست میگفتی عیار برانکو هم السد و الهلال نشون میدن
حرف حساب
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۳۳
مطمئن بودم که اگر تیم ملی نتیجه ای بگیره حالا به هر ترتیبی از جمله شانس و اقبال، کیروش پرستها تماما این رو به حساب کیروش میزنند! این هم نمونه اش! حرف من به شما اینه جناب جباری: جوگیر نشو بذار دقیقا همین احساسات قلمبه شده از فوتبال اتوبوسی و دو تا تعریف سایتهای خارجی فروکش کنه و اون وقت کارشناسان بی طرف و صالح بشینند در مورد بازیهای تیم ملی و سهم کیروش نظر بدهند! اینکه از الان امثال شما و کیروشی پور دارید برای کیروش تبلیغات میکنید هدف و قصدش معلومه! فکر نکنید نمیفهمیم!
پیام
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۳۴
با خود کی روش 12 نفره تو دروازه خودمون بودیم و دفاع می کردیم، بی نظیر بازی کردیم؟!
تو رو خدا جوگیر نشید! ... برید بازی های ژاپن، ایسلند، سوییس، استرالیا، مکزیک و تونس رو ببینید، تازه متوجه بشید فوتبال چجوری بازی می کنند!
همه تیم بروند تو دروازه و دفاع مطلق کنند، فوتبال مد علی اصغریه!
کی روش سالی 2 میلیون دلار ناقابل می گیره که ایران مدل علی اصغری بازی کنه!
دکتر رضا
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۰۷
این که بازیکنها برخی مواقع و آن هم در نیمه اول چرک بازی کردند شکی نیست.
اما، واقعیات را در نظر بگیرید:

- من در خانه دراز کشیده بودم ولی موقع شروع بازی تمام وجودم استرس بود و اضطراب:
+ برای تیمی که سابقه چنین بازی هایی را ندارد این نحوه شروع طبیعی است.


+ می توانید بگویید کجای تاریخ فوتبالمان اینقدر با اصول و برنامه و حساب و کتاب بازی کرده ایم؟
بدیهی است که بازیکنان ما توان نود دقیقه بازی هجومی را ندارند
پس باید انرژی و انگیزه حریف را تخریب کنند و بعد در فرصت مغتنم حمله کنند.
کی روش با توجه به سطح توان بازیکنها برای نود دقیقه برنامه ریزی می کند.
نه مثل 2006 مقابل مکزیک و پرتغال 60 دقیقه حمله کنیم و بعد همه زمینگیر شوند و دو سه تا بخوریم.

+ پولی که به کی روش دادیم نوش جانش
اگر با ما بود سالهای سال هم به فکر ساخت کمپ مجهز برای تیم ملی نبودیم
اگر با ما بود تا سالهای سال کسی به فکر برنامه ریزی نبودیم
فقط با صعود به جام جهانی بیش از مبلغ پرداختی به کی روش به فدراسیون برگشت
ضمن این که با این ترانسفری که بازیکنان به تیم های بهتر می روند بیش از ارزی که از ایران خارج می شود به ایران بر می گردد.
amir
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۰۸
باشه فراموشش نمی‌کنیم. البته به عنوان اولین سرمربی تو دنیا که باخت و بد بازی کردن رو تبدیل به ارزش کرد. فرقی هم نداره تیم مقابل آرژانتین و اسپانیا باشن یا عراق.
amir
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۱۳
من نمی‌دونم ما دقیقا کِی کیسه گل تیم‌های بزرگ جهان شدیم که حالا بابت له نشدن جلو اسپانیا و آرژانتین از کیروش "مچکریم"؟
نتایج و تاریخ روشن هستند. باخت با اختلاف دو گل بدترین نتایج ما جلو آلمان و پرتغال و ایرلند و مکزیک بودند. با این تفاوت که انقدر حقیر بازی نمی‌کردیم و 11 نفره رو خط دروازه نبودیم. برید دوباره بازی تیم ملی جلو آلمان و مکزیک و ایرلند رو مرور کنید و تفاوت کیفیت رو ببینید.
....
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۴۶
با برانکو روبروی بحرین و عمان و....
...
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۱۹
...
حمید
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۲۲
بمیریم به خاطر این کم توقعی. فقط 100 روز از سال 365 روزه بازیکن های داخلی رو می خواسته.
خنده داره. چی زدی رامتین؟ خدایی چی زدی؟ بابا یه چیزی بگو بگنجه!!
مارال
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۰۸
خخخ تا حالا از این زاویه بهش نگاه نکرده بودم .
100 روز از 365 روز
۵
120
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۱۸
تیم ملی برنامه خاصی واسه حمله، پاسکاری و حرکات جلوی زمین نداره فقط دفاع صِرف و دل بستن به ضدحملات. الان که فضا طوریه که نمیشه از این حرف زد و سریع میگن خائن ولی توجیه این نوع بازی مقابل ارژانتین، اسپانیا و به احتمال صد دردصد مقابل پرتغال امکان پذیره اما تو جام ملت ها نه این سبک بازی قابل قبوله و نه این توجیه ها و حماسه سرایی ها کارامد
+
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۲۰
مگه میشه کسی رو که مدتهاست داره لیگ و بازیکنان مون رو تحقیر میکنه رو فراموش کرد؟
مدتهاست روند اماده سازی عربستان رو تو سرمون کوبید حالا سکوت کرده!
بازیکنان داخلی مون رو تحقیر کرد و ادعای نااماده بودنشون رو داشت
حتی قبل از پرواز به روسیه دست از نفرت پراکنی برنداشت
آبتین
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۳۶
براوو. من پست شما رو با تگ اسم خودتون در فیسبوک گذاشتم. خوشحالم اقلا یکی مثل شما فکر میکنه. و امیدوارم فسبوکتون همون باشه. چون عکستون یکی بود.
محسن
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۱۸
درود بر کی روش و نمایش تحسین برانگیز بازیکنان
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر