فهرست
عزت اللهی در تیم منتخب ماه دانمارک
عزت اللهی در تیم منتخب ماه دانمارک

عزت اللهی در تیم منتخب ماه دانمارک

آی اسپورت - تیم فوتبال وایله که سعید عزت اللهی هافبک دفاعی ایرانی در آن بازی می کند در این فصل از رقابت های لیگ دانمارک و در پایان هفته هفتم با یک امتیاز اختلاف در رده دوم قرار گرفته است. بخشی از این موفقیت به نمایش خوب عزت اللهی در این تیم مربوط می شود که توانسته تا اینجا دو گل برای وایله به ثمر برساند که برای یک هافبک دفاعی آمار بسیار خوبی به حساب می آید. بخصوص گل او به آلبورگ که رسانه های اروپایی آنرا به گل لیونل مسی مقایسه کردند بشدت مورد توجه قرار گرفت.

سایت "tipsbladet" که اخبار فوتبال دانمارک را پوشش میدهد اقدام به انتخاب بهترین بازیکنان و به نوعی تیم منتخب ماه اکتبر دانمارک کرده که نام سعیدعزت اللهی نیز در تیم بهترین های این ماه دیده می شود. در ماه اکتبر در حالی که اف سی کپنهاگ از استوله سولباکن سرمربی اش خداحافظی کرد اتفاقات زیادی افتاده است و مهمترین آن ها اینکه تیم وایله بلدکلوب بیشترین امتیازات را در این ماه به دست آورده است.

 

تیم منتخب ماه اکتبر

دروازه بان: الیور کریستنسن ( اودنسه)

دفاع راست: الکساندر باه ( سونویوسک)

مدافع میانی: استفان گارتنمن (سونویوسک)

مدافع میانی: یپه تریسکو (اودنسه)

دفاع چپ: نیکولای بویلسن ( اف سی کپنهاگ)

هافبک راست: آندرس درایر (اف سی میدیولن)

هافبک میانی: مگنوس کوفود آندرسن (نورشلان)

هافبک میانی : سعید عزت اللهی (وایله )

هافبک چپ: آلان سوزا (وایله)

مهاجم: یوناس ویند ( اف سی کپنهاگ)

مهاجم: حاجی رایت ( سونویوسک)

 

وایله در این فصل خط هافبکش را تقویت کرده است و سعید عزت اللهی در اولین سال حضورش در این تیم عملکرد بسیار خوبی داشته است. هافبک ایرانی ثابت کرده که علاوه بر قابلیت های دفاعی در حفظ توپ یک بازیکن توانمند است و یک گل فوق العاده هم آلبورگ زد ضمن اینکه یک گل هم در بازی قبل از آن برابر لینگبی به ثمر رسانده بود.

۱    
آی اسپورت
2020-11-05 10:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر