فهرست
اینفانتینیو درباره جام‌جهانی 48تیمی: جام 32 روزه!
اینفانتینیو درباره جام‌جهانی 48تیمی: جام 32 روزه!

اینفانتینیو درباره جام‌جهانی 48تیمی: جام 32 روزه!

آی اسپورت- جیانی اینفانتینیو در جواب به انتقادها درباره افزایش تعداد تیم‌ها در جام جهانی،خبر داد که این کار هیچ تاثیر منفی بر بازی‌ها نمی‌گذارد. او ادعا کرد که افزایش تعداد تیم‌ها باعث نمی‌شود که بازی‌ها بیش‌تر شوند. این‌ در حالی است که کارل هاینس رومینگه، رییس پیشین بایرن مونیخ در انتقادات خود گفته بود که بازی‌هایی که در یک‌سال انجام می‌شوند بیش از حد شده‌اند.

در پیشنهادات آمده که بازی‌ها در 16 گروه سه تایی برگزار شود. کشورهایی که پایین‌تر قرار می‌گیرند بعد از دو بازی از بازی‌ها خارج می‌شوند و تیم‌های باقی‌ مانده طبق فرمت قبلی بازی می‌کنند. اینفانتینیو در پاسخ به این پیشنهاد گفت: حتی اگر تیم‌ها به 48 تیم افزایش پیدا کند، تعداد بازی‌های هر تیم تغییری نمی‌کنند. تیم‌هایی که به فینال می‌رسند حداکثر هفت بازی دارند. طول زمان برگزاری بازی‌ها 32 روز خواهد بود و تعداد استادیوم‌ها هم نیاز به افزایش ندارد. افزایش تیم‌ها بر سلامتی خستگی بازیکنان هم تاثیری نخواهد داشت. تنها تفاوت این است که شش تا هشت تیم اضافه‌تر در بازی‌ها حضور خواهند داشت.

رومینگه در انتقادات هفته‌ گذشته خود گفته بود که فیفا به دلایل مالی و سیاسی قصد افزایش تیم‌ها را دارد. بحث درباره این پیشنهاد در ماه ژانویه در جلسه زوریخ انجام می‌شود.

     
آی اسپورت
2016-12-19 14:34:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر