فهرست
تعیین خط بحرین؛ دنیا به کام آقای فتل
تعیین خط بحرین؛ دنیا به کام آقای فتل

تعیین خط بحرین؛ دنیا به کام آقای فتل

آی‌اسپورت- در حالی دیروز (شنبه) تمرین سوم و تعیین خط گرندپری بحرین انجام شد که پیست داغ صخیر برای برخی رانندگان راحت نبود. مکس ورشتپن راننده تیم ردبول همان ابتدای تعیین خط در پیچ دوم با از دست دادن کنترل ماشین به کناری زده و تعیین خط را از دست داد و مجبور است مسابقه یکشنبه را از جایگاه پانزدهمی اغاز کند.

فتل و رایکونن که از ابتدا رقابت نزدیکی داشتند، در نهایت توانستند جایگاه یک و دو آغاز مسابقه بحرین را از آن تیم فراری کنند. فتل با زمان ۱:۲۷:۹۵۸ و رایکونن با ۱:۲۸:۱۰۱ خط جلوی مسابقه خواهند بود. اما همیلتون که در صورت کسب هر نتیجه‌ای، به دلیل تعویض گیربکس با پنج رده جریمه رو به رو می‌شد، در نهایت کار را در رده چهارمی به پایان رساند و فردا مسابقه را از جایگاه نهم آغاز خواهد کرد.

مطلب مرتبط
صدای دلنشین موتور ماشین فتل! چشماتون رو ببندید و بشنوید! دور تعیین خطی که موجب شد فردا فتل پل پوزیشن باشد #بحرین #صخیر
۲۹    

ولتری بوتاس دیگر راننده مرسدس از جایگاه سومی و دنیل ریکیاردو راننده ردبول از جایگاه چهارمی مسابقه خواهند داد. ماشین‌های فراری امروز عمل‌کرد خوبی در پیچ‌ها از خود نمایش دادند و به نظر می‌رسد با دان‌فورس مناسب، سرعت ماشین‌ها هنگام دور زدن بهتر از بقیه تیم‌ها شده. باید دید آیا فراری می‌تواند عمل‌کرد خوب خود را مانند مسابقه قبل تکرار کند یا نه.

۸    
آی اسپورت
2018-04-08 00:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر