فهرست
اتهام مشترک مربیان استقلال؛  کم‌کاری بازیکنان
اتهام مشترک مربیان استقلال؛ کم‌کاری بازیکنان

اتهام مشترک مربیان استقلال؛ کم‌کاری بازیکنان

آی اسپورت - امیر قلعه‌نویی در تازه‌ترین مصاحبه خود از کم‌کاری برخی شاگردانش در استقلال پرده برداشت و این طور عنوان کرد که اگر این مسائل در میان نبود، تیمش در فصل چهاردهم به قهرمانی می‌رسید. او حتی هاشم بیک‌زاده یکی از بازیکنان آن فصل استقلال را شاهد ادعای خود قرار داد. با این حال، قلعه‌نویی اولین مربی نیست که می‌گوید در استقلال زمان من، عده‌ای کم‌کاری کردند و آخرین نفر هم نخواهد بود.

سال‌ها قبل مرحوم ناصر حجازی بعد از بازی معروف با سایپا، از کم‌کاری دو بازیکن سرشناس تیمش سخن به میان آورد و مدعی شد عملکرد آنها زمینه‌ساز تغییر برتری سه بر یک با شکست چهار بر سه بود. بعد از آن بازی، حجازی برکنار شد اما صحت حرف‌های مرحوم حجازی توسط سایر بازیکنان تائید نشد و فقط در بین حرف و حدیث‌ها می‌گفتند برخی از بازیکنان این موضوع را به خوبی درک کرده بودند. از سوی دیگر، متهمان اصلی آن بازی هم نتوانستند خیلی قاطع از خودشان دفاع کنند.

در استقلال، صمد مرفاوی هم گاهی از یکسری بازیکنان می‌نالید. درست مثل پرویز مظلومی که هنوز در مورد آن بازی معروفی که ایمون زاید هت‌تریک کرد، مصاحبه می‌کند. او می‌گوید بروید فیلم آن بازی را ببینید تا متوجه شوید چه کسانی کم کاری کردند! حالا هم امیر قلعه‌نویی از هاشم بیک‌زاده می‌خواهد واقعیت‌ها را بگوید و آنها را در کتابش ننویسد. امیر هم مثل بسیاری از مربیان معتقد است که در حقش اجحاف شده و برخی نمی‌خواستند او در استقلال موفقیتی مثل قهرمانی کسب کند.

باید دید این وضعیت تا کی ادامه پیدا می‌کند و مربیان استقلالی چرا تا این حد نسبت بعضی از بازیکنان خود بدبین هستند. البته شاید در برخی موارد هم حق با آنها باشد اما به‌هرحال این مسئله در تیم استقلال و میان مربیان استقلالی بیشتر از سایر تیم‌ها دیده می‌شود.

۲ ۱  
آی اسپورت
2020-05-20 22:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
عارف
پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹، ۰۰:۲۸
تمام نبردهای استقلال به خاطر دانش فرازمینی مربیاش بود و تمام باخت هاش به خاطر خیانت بازیکناش
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر