فهرست
لیونل مسی فوتبال را به سخره گرفته!
لیونل مسی فوتبال را به سخره گرفته!

لیونل مسی فوتبال را به سخره گرفته!

آی اسپورت - لیونل مسی که در ابتدای فصل به دلیل مصدومیت در چند بازی بارسلونا غایب بود و آبی اناری ها در روزهای نبود او نتایج چندان خوبی نمی گرفتند، حالا دوباره به مرز آمادگی کامل رسیده و امشب مقابل سلتایگو یک بار دیگر توانایی های خود را در نواختن ضربات ایستگاهی نشان داد. لیونل مسی که در دقایق ابتدایی از روی نقطه پنالتی موفق به گلزنی شده بود، در اواخر نیمه اول روی یک موقعیت ایستگاهی به زیبایی دروازه سلتاویگو را باز کرد تا بارسلونا با کسیب پیروزی ۱-۲ راهی رختکن شود.

اما هنرنمایی کاپیتان بارسلونا در نیمه دوم نیز ادامه داشت و لیونل مسی باز هم با نواختن یک ضربه ایستگاهی فوق العاده موفق به باز کردن دروازه سلتاویگو شد تا نمایش فوق العاده خود در بازی دیشب را تکمیل کند. لیونل مسی حالا مجموعا ۵۲ بار، ۴۶ گل برای بارسلونا و ۶ بار برای تیم ملی آرژانتین موفق به گلزنی بدین روش شده است.

در ماه هایی که کریستیان رونالدو حتی یک بار هم در لباس یوونتوس موفق به گل کردن موقعیت های ایستگاهی خود نمی شود، لیونل مسی در زدن اینگونه گل ها تخصص بالای خود را نشان داده و دیشب نیز چشمه ای درخشان از هنر فردی خود را مقابل سلتاویگو بروز داد.  لیونل مسی به رکورد ۳۴ هت‌تریک در لالیگا دست یافت و با کریستیانو رونالدو از این حیث برابری کرد.  

 

ورزش سه

۶    
آی اسپورت
2019-11-10 09:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر