فهرست
استقلال راه افتاد؛ در انتظار دربی مهیج۸۶
استقلال راه افتاد؛ در انتظار دربی مهیج۸۶

استقلال راه افتاد؛ در انتظار دربی مهیج۸۶

آی اسپورت – استقلال حسابی راه افتاده و موتورش گرم شده است. تیمی که تا همین چند وقت پیش و با هدایت علیرضا منصوریان نمی‌توانست به دروازه حریفان نزدیک شود و بدترین خط حمله ممکن را داشت، حالا به هیچ حریفی کمتر از 3 گل نمی‌زند. روحیه فوق العاده و شرایط تاکتیکی و فنی خوبی که وینفرد شفر در کمپ آبی‌ها ساخته، یک تیم جذاب را تحویل لیگ داده است.

از سوی دیگر پرسپولیس نیز با وجود دو ناکامی در دو بازی گذشته اما هنوز صدرنشین لیگ برتر است و فاصله‌اش را با تیم‌های دیگر به شکل خاصی حفظ کرده که اینها به خاطر عملکرد درخشان برانکو ایوانکویچ است. برانکو توانسته در تهران، یک تیم جذاب بسازد که تساوی خارج از خانه‌اش پس از 6 برد پیاپی، همه را تحت تاثیر قرار داد. پرسپولیس همچنان فنی، زیبا و تهاجمی بازی می‌کند.

با این وجود، استقلال و پرسپولیس در بهترین حالت روحی، تاکتیکی، فنی و روانی قرار گرفته‌اند. حالا دربی وضعیت بهتری پیدا می‌کند. این دو تیم با این شرایط جذاب و هیجان انگیز قرار است روز 10 اسفند به مصاف هم بروند و با این وجود چه دربی می‌شود دربی 86!

۱۰ ۵  
آی اسپورت
2017-12-29 14:39:00
نظر دهید

۵ نظر
&
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۰۴
اینا چه خبرایی ابدوغ خیاری هست که میذارین ؟؟؟؟ استقلال با منصوریان هم نیم فصل دوم خوبی داشت در ضمن همین تراکتور هفته پیش سه تا به اس خوزستان زده بود . هموطن کوتاه بیا
۵
ستاد ِ تزریق تنفس مصنوعی به مرده
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۰۶
اون برد پارسال الله بختکی بود...
از این هفته معیار ششتقلال مشخص میشه
دربی هم تکلیف مشخص است
۵
سعید از خوزستان
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۵۱
تاجیا بهتون گفتم نباید خرکیف بشیم.بفرمایین.پرسپولیس بزرگ برگشت تو دوران اوجش و ما هم الان باید مثل موش های فاضلابی برگردیم تو سوراخمون تا دوباره بعد از ده بازی پرسپولیس ببازه و ما از سوراخ های فاضلاب بیرون بیایم و ستاره هشتمو بزنیم رو سینه
۴ ۱
در جواب بی هویت
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۱۷
معلومه سر سفره پدرت بزرگ نشدی. اگه سر سفره پدر و مادرت بزرگ شده بودی هویت خودتو پنهان نمیکری.
۵
فرزاد
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۱۱
تیمه شفر پاره میکنه اون سواخوند و برانگوه تیمه مافیاییش.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر