فهرست
پیشنهادهایی که این بار شوخی نیست
پیشنهادهایی که این بار شوخی نیست

پیشنهادهایی که این بار شوخی نیست

آی اسپورت - چند روز قبل بود که خبرآنلاین به عنوان رسانه نزدیک به کارلوس کی روش مدعی شد که سرمربی تیم ملی با فدراسیون فوتبال برای ادامه همکاری به نتیجه رسیده و حداقل تا پایان جام ملتها سرمربی تیم ملی خواهد بود. کار به جایی رسید که درباره خواسته های جدید طرفین از یکدیگر هم صحبت شد. اینکه فدراسیون از کی روش قهرمانی در آسیا را خواسته و سرمربی تیم ملی هم گفته اگر تیمش را به مرحله نیمه نهایی رساند، آن وقت باید قرارداد او تا پایان جام جهانی تمدید شود. در شرایطی که هنوز تکلیف توافق فدراسیون و کی روش بر سر این خواسته های جدید منتشر شده، خبرهای جدیدی درباره علاقه تیم های خارجی به همکاری با سرمربی تیم ملی کشورمان به گوش می رسد. البته از آنجایی که این بار نام فدراسیون فوتبال افریقای جنوبی به عنوان مشتری کی روش مطرح نشده، پس منتقدان کی روش نمی توانند مدعی شوند که رسانه ای شدن خبر پیشنهادهای خارجی کی روش کار دوستان جناب سی کیو است!

مشتری اول کی روش فدراسیون فوتبال مصر است که خبرهای ضد و نقیضی درباره علاقه مصری ها به سرمربی تیم ملی کشورمان منتشر شده. اگر چه دیروز صبح ایسنا از قول یک سایت عربی مدعی شد که فدراسیون فوتبال مصر قید کی روش را به خاطر مشخص نبودن تکلیف او با ایران زده اما چند ساعت بعد سایت الوکره مصر مدعی شد کی روش به زودی با یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال این کشور جلسه خواهد داشت تا مذاکرات به شکل جدی تری پیگیری شود.

دیگر مشتری کی روش، فدراسیون فوتبال الجزایر است. سایت فرانسوی زبان lebuteur از قول یک منبع آگاه در فدراسیون فوتبال الجزایر نوشته که تماس هایی با کی روش گرفته شده و اتفاقا صحبتهای خوبی بین طرفین انجام شده تا احتمال حضور کی روش روی نیمکت تیم ملی الجزایر وجود داشته باشد. اگر چه بعد از جدایی رباح ماجر از تیم ملی، نام مربیانی مثل هروه رنار و وحید  هلیل هودزیچ برای جانشینی سرمربی سرشناس الجزایری ها منتشر شده بود اما کارنامه خوب کی روش در دوران حضورش در فوتبال افریقا و عملکرد خوب او با تیم ملی ایران به خصوص در جام جهانی 2018 باعث شده تا دستیار سابق فرگوسن در منچستر گزینه جذابی برای الجزایری ها محسوب شود. البته این کشور مذاکراتی با هروه رنار سرمربی فرانسوی تیم مراکش هم داشته اما او با فدراسیون فوتبال مراکش تا سال 2022 قرارداد دارد و بنابر این نمی توان او را گزینه جدی ای برای نشستن روی نیمکت الجزایر محسوب کرد.

 

روزنامه هفت صبح

۴ ۶  
آی اسپورت
2018-07-16 11:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
***
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۱۱
فکر میکنم جمال بلماضی سرمربی الجزایر شد
۹
اکبر
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۱۳
جدی دوم با سرمربی الدوحیل قرارداد بست. جدی اول هم به زودی کاری میکنه که این دلال بازیا رو خیلی جدی نگیرید
فرهاد
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۱۶
راستی برانکو چه پیشنهاداتی دارد؟
۱
سیا
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۳۸
وااای ترسیدم
۳
....
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۲۷
یعنی کیروش از ایران بره ورزشگاه رو برای این کروات ناجوانمرد جهنم میکنیم.
۱
خبرنگار ۳۰۰ یورویی
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۴۸
کیروش رو می خوام. برای مربی گری تیم زاقارت شهرمون
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر