فهرست
اتهام عجیب به چلسی؛ دخالت در لیگ هلند!
اتهام عجیب به چلسی؛ دخالت در لیگ هلند!

اتهام عجیب به چلسی؛ دخالت در لیگ هلند!

آی اسپورت- باشگاه فوتبال چلسی که در لیگ هلند تیم فیتسه آرنهم را حمایت می کند ، به تبانی و اعمال نفوذ در این مسابقات متهم شد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه از لاهه ، روزنامه د تلگراف چاپ هلند نوشت میراب یوردانیا مالک سابق باشگاه فیتسه اقرار کرده است باشگاه چلسی مایل نیست این تیم هرگز به مقام قهرمانی لیگ هلند برسد زیرا طبق قوانین یوفا دو تیم با یک مالکیت نمی توانند به طور همزمان در لیگ قهرمانان اروپا شرکت کنند.

تد فان لیوون مدیرفنی سابق باشگاه فیسته نیز به خبرگزاری هلند گفت :« در آرنهم بدون تردید همه چیز در کنترل چلسی است.این چلسی است که برخی از مخارج و بدهی های باشگاه فیتسه را می پردازد و برخی بازیکنان تیم چلسی به صورت قرضی و برای کسب تجربه در اختیار فیتسه آرنهم قرار می گیرند.اما این انتقال ها برای کمک کردن به قهرمانی تیم فیتسه نیست.»

این فصل پاتریک فان آنهولت ، برتران ترائوره ، لوکاس پیازون و کریستین آتسو 4 بازیکن چلسی به صورت قرضی در اختیار فیتسه آرنهم قرار دارند و گائل کاکوتا و سم هاچینسون دو بازیکن دیگر چلسی نیز تا ماه ژانویه در فیتسه توپ می زدند.

تیم فیتسه آرنهم که این فصل یکی از رقبای آژاکس در بالای جدول بوده است ، در 11 بازی اخیر خود تنها 3 برد کسب کرده و اکنون 12 امتیاز از تیم آژاکس عقب مانده است. بنابراین این فصل نیز بختی برای قهرمانی نخواهد داشت.

آلکساندر چیگرینسکی میلیاردر روس و سهام دار عمده باشگاه فیتسه آرنهم و دوست نزدیک رومن آبراموویچ مالک چلسی اظهارات یوردانیا را دروغ و ناشی از حسادت وی خواند.

این در حالیست که فدراسیون فوتبال هلند در بیانیه ای اعلام کرد مورد اظهارات یوردانیا تحقیق خواهد کرد.

     
آی اسپورت
2014-04-04 23:07:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر