فهرست
واکنش تند هواداران دورتموند به بازگشت گوتسه: گمشو!
واکنش تند هواداران دورتموند به بازگشت گوتسه: گمشو!

واکنش تند هواداران دورتموند به بازگشت گوتسه: گمشو!

آی اسپورت - ماریو گوتسه در سال ۲۰۱۳ از دورتموند راهی بایرن مونیخ شد. خبر انتقال این محصول آکادمی دورتموند چند ساعت قبل از آغاز فینال لیگ قهرمانان‌ آن سال بین این دو تیم، باعث شد رابطه هواداران با این بازیکن بسیار بدتر شود.
این بازیکن که گل قهرمانی تیم ملی آلمان در جام جهانی ۲۰۱۴ را وارد دروازه آرژانتین کرد، در فصل جاری به بازیکنی نیمکت نشین تبدیل شده است. او بعد از اینکه یک بار مصدوم شد دیگر نتوانست به ترکیب اصلی بایرن برگردد و این روزها شایعات زیادی درباره خروج او از مونیخ شنیده می‌شود.
برخی رسانه‌های آلمانی در هفته‌های گذشته خبر دادند این بازیکن ممکن است فصل آینده و قبل از پایان قرارداداش با بایرن مونیخ به دورتموندد برگردد. این خبر واکنش بسیار تند هواداران دورتموند را در پی داشت. 
هواداران این تیم در جریان دیدار دیشب تیمشان مقابل برمن بنری به ورزشگاه برده بودند که روی آن نوشته بود: مادرید، میلان یا هرجایی غیر از اینجا. گمشو گوتسه!

گفته می‌شود این بازیکن منتظر حضور کارلو آنچلوتی سرمربی آینده بایرن در این تیم است تا درباره آینده‌اش تصمیم بگیرد. از لیورپول و یونتووس به عنوان دیگر مشتری‌های ماریو گوتسه نام برده می‌شود.

منبع: وبسایت برنامه 90

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-04-03 11:20:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر