فهرست
پیش بازی رئال سوسیداد - رئال مادرید؛ جستجوی خوشبختی در سن سباستین
پیش بازی رئال سوسیداد - رئال مادرید؛ جستجوی خوشبختی در سن سباستین

پیش بازی رئال سوسیداد - رئال مادرید؛ جستجوی خوشبختی در سن سباستین

آی اسپورت - رئال مادرید برای حفظ امیدهای قهرمانیش به خانه ی سوسیداد خواهد رفت اما بازی در خانه ی آن ها برای هیچ تیمی در این فصل آسان نبوده است.

شاگردان آنچلوتی به خوبی بحران 2 شکست پیاپی مقابل بارسا و سویا را پشت سر گذاشته اند. پیروزی های پر گل در برابر وایکانو و دورتموند مجددا آن ها را به شرایط آرمانی رسانده است.

رئال اکنون 3 امتیاز کمتر از اتلتیکو و 2 امتیاز نیز کمتر از بارسا اندوخته و در رده ی سوم قرار گرفته است. آمار سوسیداد در خانه حیرت انگیز است. آن ها تنها 2 بازی از 15 بازی خود در برابر هوادارنشان را شکست خورده اند.

بارسا و اتلتیک بیلبائو از جمله تیم هایی هستند که در این فصل دست خالی از خانه ی سوسیداد خارج شده اند. آبی سفید ها همچنان امیدوار هستند تا بتوانند همچون فصل گذشته سهمیه حضور در لیگ قهرمانان را کسب کنند. آن ها 6 امتیاز از بیلبائو کمتر اندوخته اند و در رده ی  پنجم لا لیگا قرار دارند. 

کریستیانو رونالدو که در دیدار هفته ی گذشته ی تیمش مقابل وایکانو در برنابئو توسط هواداران هو شده بود به خوبی پاسخ این بی مهری را داد و در 100 مین حضورش در لیگ قهرمانان موفق به گلزنی شد. او گرچه در دیدار مقابل دورتموند به علت مصدومیت زمین بازی را ترک کرد اما کارلو انجلوتی این مسئله را یک "مشکل جزئی" نامید.

ژابی آلونسو در خواست رونالدو را مبنی بر بیرون آمدن از زمین ستود و معتقد است که این کار او از آسید دیدگی شدیدش جلوگیری کرده است: " کریستیانو کار درست را انجام داد اما من فکر نمی کنم او برای بازی شنبه مشکلی داشته باشد.

به وجود آمدن مصدومیت جزئی به هیچ وجه مسئله ی عجیبی نیست. ما باید به خوبی مراقب برنامه ی بازی های خودمان باشیم چرا که بازی ها بسیار فشرده و نزدیک به یکدیگر هستند."

هافبک اسپانیایی رئال تاکید کرد که تیم او به هیچ عنوان لیگ قهرمانان را به لا لیگا ترجیح نمی دهد: " هیچ سوالی مبنی بر انتخاب کردن وجود ندارد. شما باید برای همه چیز بجنگید و تلاش کنید. ما موقعیت مناسبی برای فتح همه ی جام های ممکن در این فصل داریم.

ما در لا لیگا به نسبت سال قبل بسیار بهتر کار کرده ایم."

رئال مادرید علاوه بر مشخص نبودن وضعیت حضور کریستیانو رونالدو، مارسلو را نیز به علت ادامه ی مصدومیت همسترینگش در اختیار نخواهد داشت.

     
آی اسپورت
2014-04-05 09:29:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر