فهرست
شرط کی‌روش برای 3 بازی دوستانه؛ همه بازیکنان باشند
شرط کی‌روش برای 3 بازی دوستانه؛ همه بازیکنان باشند

شرط کی‌روش برای 3 بازی دوستانه؛ همه بازیکنان باشند

آی اسپورت - مذاکرات فدراسیون فوتبال ایران برای برگزاری دیدار دوستانه با تیم ملی کرواسی همچنان ادامه دارد و از سوی دیگر کی‌روش به شرط در اختیار داشتن تمام بازیکنانش درخواست داده تا این تیم علاوه بر برگزاری دیدار با مقدونیه که در حال حاضر فقط برگزاری آن قطعی شده، این تیم به مصاف کرواسی و بلاروس هم برود. بر همین اساس اقدامات اولیه برای سفر تیم ملی به کرواسی و برپایی اردوی تدارکاتی در شهر زاگرب انجام شده و تیم ملی فوتبال ایران با کاروانی 43 نفره در تاریخ 31 اردیبهشت راهی کرواسی می‌شود.
ملی‌پوشان سپس در تاریخ 10 خرداد از کرواسی راهی مقدونیه می‌شوند تا در تاریخ 13 خرداد در دیدار تدارکاتی دیگری به مصاف این کشور بروند. پس از این دیدار نیز ملی‌پوشان به احتمال زیاد در بلاروس یک دیدار تدارکاتی دیگر را با این کشور برگزار خواهند کرد. این دیدار با اعلام رسانه‌های کرواسی در صورت قطعی شدن در اواخر ماه می میلادی برگزار خواهد شد.
نکته جالب اینکه نام کی‌روش و دستیارانش نیز در بین کاروان ایران دیده می‌شود و این در حالی است که این مربی استعفای خود را به تاریخ 11 اردیبهشت تقدیم فدراسیون فوتبال کرده است که البته از شواهد پیداست که با این استعفا هنوز موافقت نشده است.
کی‌روش برای این سفر در صورت قطعی شدن می‌تواند بازیکنان داخلی را از ابتدا به همراه داشته باشد و فقط بازیکنان لژیونر در قطر و بازیکنان استقلال و ذوب‌آهن که باید فینال جام حذفی را در تاریخ 3 خرداد برگزار کنند، بعد از این تاریخ راهی زاگرب خواهند شد.

کد خبر:9402

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-04-03 12:41:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر