فهرست
پیش بازی بارسلونا- رئال بتیس؛ در تعقیب اتلتیکو مادرید
پیش بازی بارسلونا- رئال بتیس؛ در تعقیب اتلتیکو مادرید

پیش بازی بارسلونا- رئال بتیس؛ در تعقیب اتلتیکو مادرید

آی اسپورت - بارسا به دنبال برد پر گل راحتی مقابل تیم انتهای جدولی بتیس در نوکمپ است تا همچنان نزدیک ترین تعقیب کننده ی اتلتیکو مادرید باقی بماند.

نیمار 19 دقیقه مانده به پایان بازی توانست گل استثنایی دیگو را پاسخ دهد تا کار را برای بارسا مقابل اتلتیکو به تساوی بکاشند. 

این فصل جدال سنگینی میان بارسا و اتلتیکو مادرید در جریان بوده است و ممکن است که آن ها فینال لا لیگا را نیز مقابل یکدیگر در 18 ماه می برگزار کنند.

بارسا به خوبی توانست شکست های خارج از خانه مقابل سوسیداد و وایادولید را پشت سر بگذارد و با پیروزی های خیره کننده در ال کلاسیکو ودربی کاتالان،  مجددا خودش را به عنوان مدعی جدی عنوان قهرمانی مطرح کند.

تساوی مقابل اتلتیکو مادرید به 5 بازی پیروزی بارسا در تمامی رقابت ها پایان داد. 9 گل لیونل مسی در هفته های اخیر بدون شک بزرگ ترین عامل در بازگشت بارسا به کورس قهرمانی بوده است.

تاتا مارتینو پس از پیروزی در برابر اسپانیول در گفتگو با خبرنگاران پیرامون مسی چنین اظهار نظر کرده بود: " با لیونل مسی همه چیز در انتها همان چیزی خواهد شد که شما آرزویش را دارید."

اما روزهای خوب بارسا تنها با تساوی مقابل اتلتیکو مادرید از بین نرفت. فیفا آن ها را به مدت 14 ماه از هر گونه نقل و انتقالی محروم کرده است. گفته می شود که باشگاه بارسلونا تخلفاتی را پیرامون خرید بازیکنان زیر 18 سال انجام داده است.

در آن سوی میدان رئال بتیس با 22 امتیار در قعر جدول رده بندی قرار گرفته است. شکست هفته ی گذشته ی آن ها در برابر مالاگا تقریبا کار بتیس را برای سقوط یکسره کرده است. آن ها در 7 هفته مانده به پایان رقابت ها 8 امتیاز تا منطقه ی "آرامش" فاصله دارند.

گابریل کالدرون سرمربی تیم پس از شکست مقابل مالاگا اذعان داشت: " توضیحش سخت است. این مسئله مانند فیلمی وحشتناک برای ماست."

بارسا در این دیدار پیکه و والدس را در اختیار نخواهد داشت. پیکه در دیدار قابل اتلتیکو مادرید مصدوم شد و والدس نیز  تا پایان فصل قادر به بازی نخواهد بود. مارک بارترا احتمالا زوج ماسچرانو در قلب دفاع بارسا خواهد بود.

     
آی اسپورت
2014-04-05 09:32:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر