فهرست
سوژه روز: آمار عجیب پرسپولیس با زوج طارمی و علیپور
سوژه روز: آمار عجیب پرسپولیس با زوج طارمی و علیپور

سوژه روز: آمار عجیب پرسپولیس با زوج طارمی و علیپور

آی اسپورت - پرسپولیس امروز برای نزدیک شدن به صدر جدول، باید در ورزشگاه بدون تماشاگر آزادی روبروی سیاه جامگان قرار بگیرد. در صورت برد تیم برانکو، هر نتیجه‌ای در بازی استقلال خوزستان و استقلال تهران، سرخپوشان را به دو تیم بالای جدول نزدیک‌تر خواهد کرد. برانکو در غیاب احمدزاده، باز هم علیپور را در ترکیب اصلی قرار داده و از زوج طارمی و علیپور استفاده کرده است. زوج جوانی که کنار هم خوب گل می‌زنند، اما پرسپولیس معمولا با حضور همزمان آن‌ها در ترکیب اصلی پیروز نمی‌شود.

برانکو این فصل، در 6 بازی تیمش را با زوج طارمی و علیپور به میدان فرستاده که فقط در یکی از آن‌ها، تیمش توانسته حریف را شکست دهد. بازی رفت سپاهان و پرسپولیس، اولین حضور همزمان طارمی و علیپور در ترکیب پرسپولیس بود. طارمی با حرکتی تماشایی اولین گل پرسپولیس را زد و علیپور یکی از زیباترین پاس‌های گل فصل را به عالیشاه داد اما در نهایت، سرخپوشان 4-2 شکست خوردند. در بازی‌های رفت با صبا و نفت هم پرسپولیس با حضور همزمان این دو مهاجم، 1-1 با حریفانش مساوی کرد.

در دور برگشت، علیپور در 5 بازی پیاپی پیش از امروز بازیکن ثابت پرسپولیس بوده که در سه بازی از این 5 بازی طارمی کنار او به میدان رفته است. دو بازی از این سه بازی، با تساوی 2-2 و 1-1 با ذوب آهن و تراکتورسازی تمام شده و پرسپولیسی‌ها فقط توانستند فولاد را در تهران شکست دهند.

در 6 بازی که طارمی و علیپور در کنار هم به میدان رفته‌اند، آن‌ها آمار فوق العاده 4 گل و 3 پاس گل را داشته‌اند اما بجز تک گل بازی با فولاد، این گل‌ها و پاس گل‌ها نتوانسته به برد پرسپولیس منجر شود. اگر پرسپولیسی‌ها امروز سیاه جامگان را شکست دهند، می‌توانند حداقل در نیم فصل دوم آمار زوج طلایی‌شان را عوض کنند.
کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-04-03 14:20:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر