فهرست
پیش بازی چلسی - استوک سیتی؛ ماموریت، پس گرفتن صدر جدول
پیش بازی چلسی - استوک سیتی؛ ماموریت، پس گرفتن صدر جدول

پیش بازی چلسی - استوک سیتی؛ ماموریت، پس گرفتن صدر جدول

آی اسپورت - مورینیو معتقد است که گل دقایق پایانی پاستوره چیزی شبیه به یک شوخی بوده است.اما همین گل ممکن است باعث شود تا مورینیو 1 سال دیگر برای زدن یک رکورد تاریخی صبر کند. مورینیو امیدوار بود تا به اولین مربی در تاریخ تبدیل شود که توانسته با 3 تیم مختلف قهرمان لیگ قهرمانان شود.

مورینیو در دیدار با پی اس جی در غیاب اتوئو از اندره شورله به عنوان مهاجم هدف استفاده کرد و این نشان دهنده عدم رضایت از عملکرد فرناندو تورس در فصل جاری بوده است.تورس تنها 9 گل در این فصل به ثمر رسانده است و در 11 دیدار اخیرش نیز تنها 1 بار موفق به گلزنی شده است. 

با این حال مورینیو امیدوار است تا اتوئو با پشت سر گذاشتن مصدومیتش از ناحیه ی همسترینگ در مصاف با استوک از ابتدا به میدان برود. چلسی 2 امتیاز از لیورپول کمتر اندوخته و در رده ی دوم جدول قرار گرفته است. هر چند سیتی با پیروزی در دیدار های عقب افتاده اش این فرصت را دارد تا از چلسی و لیورپول عبور کند.

دیدار رفت دو تیم با برتری 3-2 استوک به پایان رسید اما شاگردان مورینیو توانستند در اف ای کاپ 1-0 این تیم را شکست دهند.

مورینیو پس از شکست شاگردانش مقابل پالاس معتقد بود که بعضی بازیکنانش بسیار پر فراز و نشیب ظاهر می شوند. اکنون بازیکنان چلسی سعی خواهند کرد تا بهترین عنلکرد را در برابر استوک از خود نمایش دهند. هر چند دیدار برابر این تیم به هیج عنوان ساده نخواهد بود.

استوک سیتی از فرم بسیار خوبی در دیدار های اخیر بهره مند بوده است. پیروزی هفته ی گذشته ی آن ها در برابر هال، سومین برد پیاپیشان بوده است وهمچنین تعداد بازی های بدون شکست آن ها را به 5 بازی پیاپی افزایش داده است.

با این حال آن ها رکورد بسیار ضعیفی در مصاف با چلسی در استمفوردبریج دارند. آن ها هر 7 بازی اخیرشان را در استمفوردبریج باخته اند و در 6 بازی اخیرشان نیز در این ورزشگاه موفق به گلزنی نشده اند.

رامیرس همچنان به علت محرومیت نمی تواند تیمش را همراهی کند اما اشلی کول شاید بتواند در این دیدار برای چلسی به میدان رود.

استوک نیز در این دیدار رابرت هوت و اوساما السعیدی را به علت مصدومیت در اختیار نخواهد داشت.

     
آی اسپورت
2014-04-05 09:35:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر