فهرست
چهره روز: آرزوی بر باد رفته
چهره روز: آرزوی بر باد رفته

چهره روز: آرزوی بر باد رفته

آی اسپورت- از صبا تا صبا. مهرداد طهماسبی که در تیم صبای قم برای نخستین بار فرصت حضور در لیگ برتر را پیدا کرد، چهار فصل در این تیم ماند. مهرداد فصل گذشته جز سه دروازه بان برتر لیگ بود. او فقط سه دیدار فصل را از دست داده بود و ده کلین شیت به ثبت رساند. طهماسبی در ابتدای فصل جاری برای حضور در پرسپولیس ساز جدایی از صبا را کوک کرد. البته در نهایت سر از سرخ پوشان تبریزی در آورد و به پرسپولیس نرفت. طهماسبی در تراکتورسازی جایش را به محمدرضا اخباری داد. او فقط در جام حذفی فرصت حضور پیدا کرد. جالب است که در نخستین حضورش در ترکیب تراکتورسازی باید مقابل تیم سابقش قرار می گرفت. اما طهماسبی در آن دیدار کمتر از هشتاد دقیقه بازی کرد و با اخراج داور جایش را به اخباری داد. اخباری هم با حضور در زمین ضربه پنالتی حریف را مهار کرد تا شماره یک بی چون و چرای تی تی ها شود. 

مهرداد در نیم فصل بار دیگر تیمش را عوض کرد. فولاد خوزستان سومین تیم لیگ برتری طهماسبی است. اما جالب است که مهرداد طهماسبی که در نیم فصل به فولاد رفته بود تا دیدار با صبای قم نیمکت نشین علیرضا سلیمی شده بود. با سه کارته شدنِ سلیمی نوبت به بازیِ طهماسبی رسید. البته این بار مهرداد عملکرد خوبی داشت و در نخستین دیدار فصلش کلین شیت کرد. 

طهماسبی در تمام دیدارهای لیگ برتری که به میدان رفت، پای صبای قم در میان بود. یا در صبای قم حضور داشت و یا در مقابل این تیم به میدان رفت. پس از پنج فصل حضور در لیگ برتر، طهماسبی در آرزوی دیداری مانده که یک سر آن صبای قم نباشد.


به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL


کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-04-03 15:35:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر