فهرست
پیش بازی منچستر سیتی - ساوتهمپتون؛ قربانی کردن قدیسین برای رسیدن به صدر
پیش بازی منچستر سیتی - ساوتهمپتون؛ قربانی کردن قدیسین برای رسیدن به صدر

پیش بازی منچستر سیتی - ساوتهمپتون؛ قربانی کردن قدیسین برای رسیدن به صدر

آی اسپورت - پس از تساوی 1-1 مقابل آرسنال شاگردان پیگرینی باید تمام تمرکز خودشان را معطوف به دیدار های آینده کنند چرا که درخشش لیورپول مجال بیشتری برای اشتباه به آن ها نخواهد داد.

سیتی که 2 بازی عقب افتاده نیز در پیش دارد هفته ی آینده به مصاف لیورپول خواهد رفت. بازی که می تواند در سرنوشت قهرمانی این فصل بسیار تاثیر گذار باشد.

با توجه به اینکه لیورپول این هفته نیز یکشنبه بازی خود را برگزار خواهد کرد، سیتی این فرصت را دارد تا با پیروزی در خانه فشار را بر مرسی سایدی ها افزایش دهد. شاگردان پیگرینی در خانه بسیار تحسین برانگیز ظاهر شده اند.

آن ها از 14 بازی خود در اتحاد، 13 بازی را با پیروزی پشت سر گذاشته اند. آخرین باختشان در خانه مربوط به شکست مقابل چلسی در ماه فوریه می شود. اما آن ها پس از آن در 6 بازی لیگ موفق به کسب 14 امتیاز شدند.

پیگرینی در این دیدار نیز سرخیو آگوئرو را در اختیار ندارد. این مهاجم آرژانتینی پس از مصدومیت در برابر بارسا در ماه مارس، هنوز نتوانسته  آمادگی خود را بازیابد.

شاگردان پوچتینو در ساوتهمپتون که موفق شدند سیتی را در بازی رفت 1-1 متوقف کنند، در فرم خوبی قرار دارند. آن ها در 3 بازی اخیر خود 10 بار دروازه ی حریفان را باز کرده اند.

جی رودریگز، آدام لانانا و ریکی لمبرت تاثیر گذار ترین مهره های این تیم هستند که در جریان پیروزی 4-0 هفته ی گذشته مقابل نیوکاسل نمایش خوبی از خود ارائه دادند.

لوک شاو دفاچ چپ ساوتهمپتون نیز از دیگر مهره های قابل اتکا این تیم در فصل جاری محسوب می شود. شاو که تیم های بزرگی همچون یونایتد و چلسی را علاقه مند به خود می بیند پیرامون شرایط تیمش گفت: " من معتقدم فصل آینده می توانیم در جمع 5 تیم برتر لیگ قرار گیریم. مسئولان فصد دارند که با سرمربی قراردادی بلند مدت تنظیم کنند و من نیز معتقدم که این کار باید در اولویت باشد."

ویکتور مانیاما می تواند ساوتهمپتون را در این دیدار همراهی کند اما کلوین دیوس، ناتانیل کلاین و مایا یوشیدا به علت مصدومیت در دیدار مقابل سیتی غایب خواهند بود.

در آن سو نیز وضعیت میکا ریچاردز و ناستازیچ برای حضور در این دیدار همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد.

     
آی اسپورت
2014-04-05 09:40:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر