فهرست
پیش بازی دورتموند - وولفسبورگ؛ رویاهای اروپایی شاگردان هکینگ
پیش بازی دورتموند - وولفسبورگ؛ رویاهای اروپایی شاگردان هکینگ

پیش بازی دورتموند - وولفسبورگ؛ رویاهای اروپایی شاگردان هکینگ

آی اسپورت - وولفسبورگ امیدوار است تا امیدهایش را برای حضور در رقابت های اروپایی با پیروزی مقابل دورتموند تقویت کند. شاگردان کلوپ چهارشنبه شب شکستی سنگین را در برابر رئال مادرید متحمل شدند.

وولفسبورگ 4 بازی است که نباخته و تنها 1 امتیاز با منطقه ی صعود به لیگ قهرمانان اروپا فاصله دارد. وولفسبورگ بازی رفت را در خانه با پیروزی 2-1 مقابل دورتموند پشت سر گذاشته است.

شکست در بازی رفت مقابل وولفسبورگ در ادامه ی فرم نا مطلوب دورتموند در ماه نوامبر به وقع پیوست. آن ها از 3 بازی خود در این ماه 2 بازی را با شکست پشت سر گذاشتند.

یورگن کلوپ به بازیکنانش هشدار می دهد که باید این فصل را در رتبه ی دوم تمام کنند: " ما می خواهیم که نایب قهرمان شویم. برای من مهم نیست که چه تیمی سوم یا پایین تر قرار می گیرد، اما ما نباید جزء این تیم ها باشیم.

وولفسبورگ بازی های سخت دیگری نیز پیش رو دارد و ما تنها حریف سخت آن ها محسوب نمی شویم. در حال حاضر هر بازی حساسیت و سختی خاص خودش را دارد."

وولفسبورگ وضعیت نامطلوب خود در ماه مارس را به خوبی به دست فراموشی سپرده است. آن ها در دو دیدار مقابل بایرن و هافنهایم 12 گل دریافت کردند اما به خوبی توانستند شرایط را تغییر دهند.

شاگردان دیتر هکینگ در 3 بازی اخیرشان مقابل دورتمون شکستی را متحمل نشده اند و او امیدوار است تا تیمش بتواند با پیروزی مقابل دورتموند امیدهایش را برای حضور در لیگ قهرمانان افزایش دهد: " ما می خواهیم چهارم شویم و موقعیت خوبی نیز برای به دست آوردن این جایگاه داریم."

اویکا اولیچ که در دیدار رفت گل پیروزی بخش تیمش برابر دورتموند را به ثمر رساند نیز با امیدواری از حضور در لیگ قهرمانان سخن می گوید: "بسیار رویایی خواهد بود که ما بتوانیم به لیگ قهرمانان راه پیدا کنیم. اگر ما همین گونه ادامه دهیم، هیچ چیزی غیر ممکن نخواهد بود."

     
آی اسپورت
2014-04-05 09:43:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر