فهرست
مهاجری: یک نیمه برای برد کافی بود
مهاجری: یک نیمه برای برد کافی بود

مهاجری: یک نیمه برای برد کافی بود

آی اسپورت- صحبت های سرمربی پدیده مشهد را پس از برتری مقابل استقلال اهواز می خوانید.
*خدا را شکر می‌کنم که سال ۹۴ را با پیروزی به پایان رساندیم و سال ۹۵ را با پیروزی آغاز کردیم. امروز به پیروزی ارزشمندی دست یافتیم چرا که بازی برابر تیم‌هایی که چیزی برای از دست دادن ندارند، سخت‌تر است.
* هر چه از زمان بازی گذشت شرایط بهتری پیدا کردیم و موقعیت‌های زیادی به دست آوردیم که با بی‌دقتی آنها را از دست دادیم. در نیمه اول طراوت نداشتیم که البته این موضوع هم چند دلیل داشت.
* ما مدتی از شرایط مسابقه دور بودیم و در روزهای اخیر هم به دلیل بارندگی‌های مشهد تمرینات خود را در سالن برگزار کردیم که همین موضوع موجب شد تا در نیمه اول نتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم و چند موقعیت به حریف بدهیم. به هر حال دو گل به ثمر رساندیم و گل‌های زیادی هم نزدیم تا بازی دو بر صفر تمام شود.
*خیلی باید حواس‌مان باشد تا سرمان کلاه نرود. داور تصمیم درستی گرفت چرا که ما در زمین خودمان مشغول خوشحالی بودیم و بازیکنان حریف بازی را آغاز کردند  اما خدا را شکر به خیر گذشت و گل نخوردیم.
*بازیکنان ما به خودباوری خوبی رسیده‌اند. جایگاه خوبی در جدول نداریم اما تیم‌هایی مانند سپاهان، فولاد و ملوان پایین‌تر از ما هستند و رسیدن به این جایگاه کار آسانی نیست. با پیروزی امروز ما به تیم‌های پنجم و ششم جدول نزدیک شدیم و امیدوارم بازیکنان جوانی همچون سالاری در آینده بهتر شوند و حق‌شان را از این فوتبال بگیرند.


کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-04-03 17:45:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر