فهرست
بختیاری زاده: شبیه پدرها نگران آوارگی فرزندانم هستم
بختیاری زاده: شبیه پدرها نگران آوارگی فرزندانم هستم

بختیاری زاده: شبیه پدرها نگران آوارگی فرزندانم هستم

آی اسپورت- صحبت های سیاوش بختیاری زاده را پس از شکست مقابل پدیده می خوانید.

*دیروز در نشست خبری حضور نداشتم متأسفانه پروازهای ما دچار مشکل شد و تیم در دو بخش به مشهد آمد. دیروز حالت پدری را داشتم که بچه‌اش بیرون از خانه مانده و دائم به فکر آن بازیکنانی بودم که در فرودگاه مانده بودند و بلیتشان برای سفر جور نمی‌شد. هی با خودم می‌گفتم آیا این بچه‌ها در فرودگاه می‌توانند استراحت کنند یا نه.
* وقتی شما یک ساعت خوابتان جابه‌جا می‌شود در طول روز شرایط ایده‌آلی برای بازی ندارید چه برسد به اینکه بخواهید در فرودگاه قدم بزنید یا روی صندلی بخوابید. بخش دوم تیم ما ساعت ۹ صبح به مشهد رسید. آنها حتی نتوانستند ناهار بخورند و برای استراحت در هتل خوابیدند ما حتی غذای آنها را با خود به رختکن آوردیم تا بعد از بازی میل کنند. واقعاً شرایط بدی بود و مدیرعامل ما به دنبال تهیه پول برای گرفتن بلیت بود. شرکت هواپیمایی طرف قراردادمان هم ما را اذیت کرد. امروز در مصاحبه‌ای که با خبرگزاری فارس داشتم این مسئله را بیان کردم.

* پدیده تیم بسیار خوبی است آنها اگر مشکلات داوری گریبانگیرشان می‌شد الان وضعیت بسیار بدتری در جدول داشتند. ما تا دقیقه ۳۰ بازی پدیده را تحت فشار قرار دادیم و آنها را در نهایت از ذات فوتبالیشان بیرون آوردیم و رو به بازی مستقیم آوردند. متأسفانه در فوتبال اگر گل نزنی گل می‌خوری که این مسئله گریبان ما را گرفت و بازی را واگذار کردیم.
* ما در ابتدای فصل تنها ۸ روز فرصت داشتیم تیم را آماده حضور در مسابقات کنیم. من از سالارزاده، عاشوری و سایر بازیکنان که به دلیل شرایطی که داشتیم از ما جدا شدند تشکر می‌کنم ما مجبور شدیم این تغییرات را بدهیم. شما مطمئن باشید بازیکنان فعلی ما مسیری که بازیکنانی مثل میلاد میداوودی و وحید امیری طی کردن را می‌گذراند اگر وقت بیشتری داشتیم اکنون در جایگاه بهتری قرار گرفته بودیم.
* اکثر مردم می‌گویند ملکی چرا امتیاز تیم را خریده است اما در حق او اجحاف شد. اگر ملکی حرفه‌ای بود زیر بار این مسئولیت نمی‌رفت در حالی که تنها ۸ روز به شروع فصل باقی مانده بود. مسئولان باید به او اصرار می‌کردند که امتیاز تیم را بگیرد شما بگویید چرا سه ماه بحث انتقال امتیاز تیم عقب افتاد. آنها نمی‌خواستند امتیاز تیم را به استقلال اهواز بدهند بلکه مسئولین انتقال دوست داشتند امتیاز به نفت آبادان و نفت مسجد سلیمان داده شود. باور کنید در روزهای آخر با ۳ میلیارد پیشنهاد هم تیم را می‌دادم اما  اگر شما اقدام به این کار می‌کردید می‌توانستید امتیاز را بگیرید. ملکی با توجه به اینکه از بچه‌های جبهه و جنگ است برای خدمت به مردم استان این امتیاز را گرفت. اگر او این انتقال را انجام نمی‌داد یک امتیاز استان از دست می‌رفت. اکنون ما جایگاه خوبی نداریم ولی ۱۴، ۱۵  جوان را به فوتبال معرفی کردیم. باز هم از یعقوبی تشکر می‌کنم واقعاً دلم سوخت او ساعت ۲ شب به دنبال خرید بلیت بود تا مشکل تیم را حل کند.کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-04-03 17:48:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر