فهرست
پیش بازی آگسبورگ - بایرن مونیخ؛ دستگرمی باواریایی برای پذیرایی از شیاطین
پیش بازی آگسبورگ - بایرن مونیخ؛ دستگرمی باواریایی برای پذیرایی از شیاطین

پیش بازی آگسبورگ - بایرن مونیخ؛ دستگرمی باواریایی برای پذیرایی از شیاطین

آی اسپورت - بایرن مونیخ قهرمان بوندس لیگا شده است اما دانته به آگسبورگ هشدار می دهد که این مساله باعث نخواهد شد که تیمش بدون انگیزه مقابل آن ها صف آرایی کند.

دانته که دیدار مقابل یونایتد را به علت محرومیت از دست داد باور دارد که تیمش تنها با هدف کسب 3 امتیاز به مصاف شاگردان مارکوس وینزیرل خواهد رفت: " بهترین راه آماده کردن خودمان  مقابل یونایتد، ارائه ی نمایشی تحسین بر انگیز در برابر آگسبورگ خواهد بود.

درست است که ما قهرمان شده ایم  اما قهرمانی به این معنی نخواهد بود که در دیدارهای آتی هیچ تلاشی از خود نشان نمی دهیم. این دیدار یک دربی محسوب می شود و ما می خواهیم  به احترام هوادارانمان برنده از زمین خارج شویم."

بایرن مونیخ رکورد هامبورگ را در شکست ناپذیری مقابل همین آگسبورگ در ماه نوامبر شکسته است.آن ها اکنون 53 بازی است که هیچ شکستی را متحمل نشده اند.

بایرن در هر دو فصل گذشته آگسبورگ را در جام حذفی با نتیجه ی 2-0 شکست داده است اما دانته معتقد است که حریف آن ها همواره خطرساز بوده است: " من بازی مقابل آن ها را به یاد داریم. آن ها همیشه تیمی خطرناک محسوب می شوند."

بایرن در این دیدار دیگو کونتنتو را در اختیار نخواهد داشت. ماریو مانژوکیچ و ماریو گوتزه امیدوارند تا بر خلاف دیدار مقابل یونایتد در این دیدار از ابتدا به میدان روند.

آگسبورگ در 4 دیدار اخیرش هیچ پیروزی را به دست نیاورده است. آن ها شنبه گذشته 3-0 مغلوب ماینتز شدند و از 12 امتیاز ممکن در هفته های اخیر تنها 1 امتیاز به دست آورده اند.

آگسبورگ در این دیدار سخت توبیاس وارنر و آندره هان را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت.

     
آی اسپورت
2014-04-05 09:45:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر