فهرست
برانکو: امروز همه چیز ایده آل نبود
برانکو: امروز همه چیز ایده آل نبود

برانکو: امروز همه چیز ایده آل نبود

آی اسپورت- برانکو برخلاف همتایش حسابی از نتیجه بازی راضی است. آن هم در شرایطی که تیمش 10 نفره بود. برانکو در مورد بازی گفت:« قبل از این هم من گفته بودم که تیم سیاه جامگان سطحش بالاتر از این است چون با استقلال خوزستان و سپاهان هم بازی خوبی انجام داده بود. آنها تیمی بودند که چیزی برای از دست دادن نداشتند و آمده بودند که ما را غافلگیر کنند و وضعیت خودشان را در جدول بهبود ببخشند.نه فقط برای ما بلکه برای همه تیم‌ها همیشه اولین بازی بعد از تعطیلات بازی سختی می‌شود. تیم من نشان داد که در حال رشد است و در بازی‌ای که هم یک بر صفر و هم دو بر یک عقب افتادیم و همچنین با یک بازیکن کمتر، اعتقاد و اطمینان داشتیم به بازیکنان‌مان که علی‌رغم عقب افتادن می‌توانیم بازی را مساوی کنیم و در نهایت ببریم. چیزی که من را خوشحال می‌کند این است که بازیکنانم با استحقاق کامل بازی را بردند. در نیم ساعت آخر با یک بازیکن کمتر تیم برتری نسبت به سیاه جامگان بودند. بازیکنانم آمده بودند اراده و خواست‌شان را نشان دهند . یک بار دیگر تبریک بزرگی به بازیکنانم عرض می‌کنم.»
 وی در پاسخ به سوالی درباره اشتباهات فردی بازیکنانش هم گفت: «طبیعتا امروز همه چیز ایده‌آل نبود. اما مهم این بود که بازیکنان شخصیت و انگیزه خودشان را نشان دادند و نشان دادند که توانایی بالایی دارند. این برد جایزه تلاش بازیکنانم بود. انتظار دارم که در 6 بازی باقی مانده که از نظر من بازی‌های مهمی هستند تمام تلاش‌مان را انجام دهیم تا به پیروزی برسیم.»
 برانکو درباره محرومیت هواداران پرسپولیس در دیدار امروز تیمش برابر سیاه جامگان گفت: «من در کشورهای زیادی کار کرده‌ام و مدت زیادی هم سرمربی تیم ملی ایران بودم. طبیعتا اتفاقاتی که میان هواداران رخ می‌دهد را با روش‌های گوناگونی جریمه می‌کنند اما در حدود 6 سالی که در ایران بوده‌ام، دو بار شاهد محرومیت هواداران بوده‌ام. به نظر من این موضوع یک مجازات خیلی سنگین برای هواداران محسوب می‌شود زیرا هم بازیکنان و هم هواداران را به طور همزمان جریمه کردند. »
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-04-03 19:02:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر