فهرست
چهار بازی بدون کلین شیت: طلسم وحید
چهار بازی بدون کلین شیت: طلسم وحید

چهار بازی بدون کلین شیت: طلسم وحید

آی اسپورت - بازی استقلال خوزستان و استقلال تهران هم برای وحید طالب‌لو، سرنوشتی متفاوت از بازی‌های قبل نداشت. استقلال جلو افتاد، طالب‌لو گل خورد و آبی‌های پایتخت دو امتیاز حساس دیگر از دست دادند. دو امتیازی که استقلال خوزستان را در یک قدمی استقلال نگه داشت و سایه سنگین پرسپولیس را هم نزدیک‌تر از همیشه کرد.

طالب‌لو هفته اول نیم فصل دوم، برای اولین بار در ترکیب اصلی استقلال قرار گرفت و با اشتباه کمک داور، یک گل از سیاه جامگان خورد. با این وجود، اولین و آخرین برد استقلال با طالب‌لو در همان بازی بدست آمد. طالب‌لو در سه بازی بعدی مقابل ملوان، استقلال اهواز و استقلال خوزستان نیازی به اشتباه کمک داور نداشت و مهاجمان حریف با ضربات سر، پنالتی یا شوت از راه دور، توانستند دروازه او را باز کنند. استقلال هر سه بازی آخرش با طالب‌لو را مساوی کرده و تلخ‌تر از اینکه در همه این بازی‌ها از حریفش جلو افتاده اما نتوانسته پیروزی را نگه دارد.

طالب‌لو در بازی با ملوان پنالتی گل مساوی را به حریف داد و امروز هم با وجود نمایشی قابل قبول، دروازه‌اش با شوتی از فاصله 30 متری باز شد. گلی که باعث شد طرفداران استقلال، بیشتر از همیشه دلتنگ کاپیتان اول تیم‌شان شوند. رحمتی در دو بازی آخر استقلال با راه آهن و پدیده، دروازه‌اش را بسته نگه داشت و غیبت او در این هفته، روند کلین‌شیت‌های تیمش را هم پاره کرد.کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-03 20:26:11
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۵، ۲۳:۵۵
جان عزیزت از دریابان سوم استفاده کن.نتیجه نگرفتن با طالبلو،قابل پیشبینی و عادی شده.حکایت رحمتی امسال برای استقلال،حکایت سواس برای پرسپولیس است:محروم محروم محروم!!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر