فهرست
مظلومی: نتیجه ای گرفتیم که بیشتر به درد رقبایمان می‌خورد
مظلومی: نتیجه ای گرفتیم که بیشتر به درد رقبایمان می‌خورد

مظلومی: نتیجه ای گرفتیم که بیشتر به درد رقبایمان می‌خورد

آی اسپورت- استققلال در روزی که از هم‌نام خوزستانی‌اش پیش بود و می‌توانست با برد شیرین در اهواز از جمع صدرنشینان فاصله بگیرد، موفق عمل نکرد و با تساوی 1 - 1 به نفع پرسپولیس کار کرد. صحبت‌های پرویز مظلومی را می‌خوانید:

** فکر می‌کنم بازی بسیار زیبا و نفس گیری بود. هر دو تیم فوتبال خوبی بازی کردند. می‌دانستیم هر دو تیم سه امتیاز را می‌خواهند. با یک شوت از راه دور غافلگیر شدیم اما کاری از گلر ما بر نمی‌آمد. استقلال خوزستان با انگیزه کار کرد و بازیکنانم آنچه در توان داشتند به نمایش گذاشتند.** استقلال خوزستان فشار وارد کرد و حتی می‌توانستیم گل دوم را بزنیم اما توپ به تیر دروازه خورد. دفاع ما بسیار خوب کار کرد ولی جا دارد از هواداران استقلال تشکر کنم و از بازیکنانم هم تشکر می‌کنم که واقعا جنگیدند مساوی به درد هیچ کدام از دو تیم نخورد و گره از کار هیچ تیمی باز نکرد. این نتیجه ضرر نداشت اما بیشتر به درد رقبایمان خورد.** آنها از دقیقه 60 به توپ‌های بلند روی آوردند. زمانیکه گل خوردیم ما صاحب توپ بودیم اما در حمله غافلگیر شدیم و گل را دریافت کردیم. چند موقعیت خوب گلزنی داشتیم که با بدشانسی توپ ما به تیر دروازه حریف خورد. آنها هم موقعیت‌هایی داشتند.** سازمان لیگ مجبور بود لیگ را تعطیل کند و به همین خاطر مجبور بودیم که طبق برنامه سازمان لیگ پیش برویم که این هم برای همه تیم‌ها بود.


به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL
کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-03 20:37:28
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۵، ۲۳:۴۷
دو بازی ظاهرا آسان را واداده،قطعا بازیهای باقی مانده را با خفت و خواری میسازد. حتی سهمیه هم نمیگیرد و فینال حذفی را هم میبازی.بازیکنان ناتوان و فاقد جنگندگی،خدا رحم کرد تیم حریف ده نفره نشد وگرنه رسما میساخت.هر چند باختها از هفته ها قبل شروع شده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر