فهرست
صحنه اخراج سوشا/ این خطا وسط زمین هم اخراج داشت!
صحنه اخراج سوشا/ این خطا وسط زمین هم اخراج داشت!

صحنه اخراج سوشا/ این خطا وسط زمین هم اخراج داشت!

آی اسپورت- سوشا مکانی برای دومین بار در این فصل با دریافت کارت قرمز مستقیم از بازی اخراج شد و پرسپولیس را ده نفره گذاشت. جالب اینکه اخراج قبلی او هم مقابل یک حریف مشهدی رخ داده بود. با این تفاوت که مقابل پدیده در حالی که پرسپولیس 2-1 عقب بود سوشا در شرایط تک‌به‌تک با حریف اخراج شد و این بار بعد از اخراج او بود که پرسپولیس 2-1 عقب افتاد.
اگر اخراج این دروازه‌بان مقابل پدیده کمی قابل توجیه بود، در عوض این بار سوشا با هیچ منطق و بهانه‌ای نیاز به خطا کردن نداشت. مهاجم سیاه‌جامگان آنقدر به سوشا نزدیک شده بود که برای رد کردن توپ از بالای سر او باید ارتفاع زیادی به توپ می‌داد و محمد انصاری هم برای دفع توپ در صحنه حضور داشت.
در این میان، معلوم نشد فرمانِ لگد محکم و خطرناکی که دروازه‌بان پرسپولیس روی سینه مهاجم حریف فرود آورد از کجا صادر شده بود؟ سوشا طوری خطا کرد که حتی اگر داور صحنه را موقعیت واضح گل تشخیص نمی‌داد هم به دلیل شدت خطا مجبور به اخراج او از میدان بود.
احمد نوراللهی حق داشت که هنگام خروج از میدان دروازه‌بان تیمش را به باد انتقاد و سرزنش بگیرد. سوشا خودش هم نفهمید در آن لحظه چه بلایی سر پرسپولیس آورد. شاید حالا کم‌کم فهمیده باشد.


9411
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-03 21:32:13
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۵، ۲۲:۰۰
چه بلایی؟ با اخراجش باعث شد ببریم. پرسپولیس بدون سوشا قهرمانه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر