فهرست
ادعای عجیب یک سایت عرب زبان: کی روش به دنبال نیمکت تیم ملی عراق!
ادعای عجیب یک سایت عرب زبان: کی روش به دنبال نیمکت تیم ملی عراق!

ادعای عجیب یک سایت عرب زبان: کی روش به دنبال نیمکت تیم ملی عراق!

آی اسپورت - نمی دانیم در مورد خبری که به تازگی در یک سایت عرب زبان منتشر شده چه بگوییم. آیا باید این را دروغ اول آپریل عراقی ها - البته با چند روز تاخیر - دانست یا اینکه به آن به چشم یک ادعای عجیب و البته کاملا کذب نگاه کرد.
ماجرا مربوط به خبری است که در سایت عربی iraqi-players.com منتشر شده است. بر اساس ادعای نویسنده این سایت، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی کشورمان به مسئولان فدراسیون فوتبال عراق پیغام داده است که حاضر است سرمربی تیم ملی این کشور شود با این همه مبلغ درخواستی بالای او باعث شده تا عراقی ها به کی روش پاسخ منفی دهند.
این خبر در شرایطی منتشر شده که اولا کی روش با فدراسیون فوتبال کشورمان تا دو سال آینده قرارداد دارد و آنقدر مربی عاقلی محسوب می شود که در این شرایط سراغ مذاکره با سایر تیم ها نرود. دوما فرض بگیریم که کی روش بعد از مشخص شدن رئیس جدید فدراسیون فوتبال با او به نتیجه نرسید و تصمیم به قطع همکاری با تیم ملی گرفت. قطعا او اگر بخواهد باز هم روی نیمکت تیمی بنشیند، گزینه های بهتری نسبت به تیم ملی فوتبال عراق خواهد داشت و از طرف دیگر با توجه به حساسیت او برای داشتن بهترین امکانات ممکن برای تیمش، عراق آپشن وسوسه انگیزی برای سرمربی تیم ملی کشورمان نیست.

کد خبر: 9408
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-04 07:17:43
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵، ۱۰:۱۷
یاد آندو افتادم که میگفت ی ایرانی پول میدهد اینجا برضد من دروغ بنویسند. واقعا آدم شاخ در میاره. کچل مو در میاره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر