فهرست

چهره روز: دیگر کسی عالیشاه را سرزنش نمی کند

آی اسپورت - امید عالیشاه در نیم فصل اول عملکردی انتقادآمیز داشت و به خاطر موقعیت های فراوانی که از دست می داد همیشه سرزنش می شد.
 وی حتی در مقطعی از سوی هواداران پرسپولیس متهم شد به اینکه به خاطر علاقه اش به علی دایی برای تیم کم می گذارد و تمام توان خود را در بازی ها به کار نمی گیرد. برخی هواداران خواهان جدایی وی از پرسپولیس شده بودند.
 این بازیکن اما رفته رفته شرایطش تغییر کرد و بازیکن موثری شد که حتی به تیم ملی نیز رسید و حالا یکی از ستاره های تیمش است.
 عالیشاه در هفته های اخیر به یک بازیکن خلاق تبدیل شده که برای تیمش موقعیت های گلزنی متعدد خلق می کند و به همین دلیل یکی از بهترین گلسازهای لیگ برتر لقب گرفته است.
 وی روز گذشته هم در حالی که اولین تجربه خود با بازوبند را پشت سر می گذاشت، توانست قابلیت های بالای خود را به نمایش بگذارد.
 عالیشاه در توانست در دقایق پایانی نیمه اول پاس گل تساوی را به زیبایی برای مهدی طارمی مهیا کند تا او با دروازه بان سیاه جامگان تک به تک شود و در شرایطی آسان گل خود را به ثبت برساند.
 او در ادامه بار دیگر با ارسالى دیدنى و در شرایطى که پرسپولیس با ١٠ بازیکن در زمین حضور داشت توانست طارمى را در موقعیت ضربه سر قرار دهد زمینه پیروزى حماسى تیمش را فراهم کند.
 عالیشاه که با حضور علی علیپور در پس مورد علاقه خود، یعنی وینگر چپ به میدان رفته است بار دیگر با تکنیک و سرعت خود توانایی خود را به نمایش گذاشت و هشتمین پاس گل فصل خود را رقم زد.


منبع: جام نیوز
     
آی اسپورت
2016-04-04 09:00:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر