فهرست
خوشحالی رانیری؛ یک قدم دیگر به قهرمانی نزدیک شدیم
خوشحالی رانیری؛ یک قدم دیگر به قهرمانی نزدیک شدیم

خوشحالی رانیری؛ یک قدم دیگر به قهرمانی نزدیک شدیم

آی اسپورت - نتایج درخشان لسترسیتی در لیگ جزیره ادامه دارد. این تیم در هفته سی و دوم در خانه به مصاف ساوتهمپتون رفت و موفق شد با تک گلی که وس مورگان، کاپیتان این تیم به ثمر رساند، سه امتیاز حساس دیگر را به اندوخته خود اضافه کند.  طبیعی است که کلودیو رانیری از کسب پیروزی برابر تیم خوب ساوتهمپتون راضی باشد. او در نشست خبری بعد از بازی گفت: خوشبختانه در این دیدار بزرگ هم به پیروزی رسیدیم تا یک گام دیگر به کسب عنوان قهرمانی امیدوار شویم. لسترسیتی تغییری نسبت به آغاز فصل نداشته است و با همان شور و هیجان قبل در حال بازی و تمرین کردن هستیم.
او ادامه داد: نسبت به آغاز فصل بسیار بهتر شدیم. انگیزه بسیار بالایی برای کسب عنوان قهرمانی داریم. یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک شدیم. شش هفته دیگر باقی مانده است و نهایت تلاش خود را به کار می گیریم تا نتایج درخشانی در این هفته های باقی مانده بدست آوریم. در کارهای دفاعی بسیار خوب هستیم و اجازه هنرنمایی به حریفان نمی دهیم.
سرمربی ایتالیایی لسترسیتی در پایان سخنانش گفت: گاهی اوقات حریفان بسیار بهتر از ما هستند اما باید بگویم با توانایی بالایی که در کارهای دفاعی داریم، اجازه خودنمایی را به آنها نمی دهیم. بازی‌های زیادی باقی نمانده است. امیداورم تا پایان فصل خوب ظاهر شویم و جام را بالای سر ببریم.
لسترسیتی با 69 امتیاز در صدر جدول رده بندی جای دارد و با نزدیک ترین تعقیب کننده خود که تاتنهام است، هفت امتیاز اختلاف دارد.

کد خبر:9402

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-04-04 09:34:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر