فهرست
قابل پیش‌بینی‌ بود؛ قهرمانی جوکوویچ در تنیس اوپن میامی
قابل پیش‌بینی‌ بود؛ قهرمانی جوکوویچ در تنیس اوپن میامی

قابل پیش‌بینی‌ بود؛ قهرمانی جوکوویچ در تنیس اوپن میامی

آی اسپورت - نواک جوکوویچ توانست در فینال مسابقات تنیس اوپن میامی، کی نیشیکوری را با نتیجه‌ دو بر صفر شکست دهد و فاتح این مسابقات شود. نتایج دو ست این مسابقه 3 – 6 و 3 – 6 بود. این مسابقه، 85 دقیقه به طول انجامید. پیش از این اندره آغاسی توانسته بود شش بار در مسابقات اوپن میامی پیروز شود.
جوکوویچ درباره این پیروزی خود در مسابقات اوپن میامی در سال 2007 گفت: این پیروزی به من اعتماد به نفس بالایی داد و خودم را آنقدر باور کردم که در مسابقات و تورنمنت های مختلف به پیروزی دست یافتم و بهترین بازیکنان را شکست دادم. هر سال به این مسابقات می آیم. در آن زمان تنها 19 سال داشتم و توانستم با این پیروزی راه خود را به سمت بهترین جایگاه باز کنم.
جوکوویچ برای قهرمانی در مسابقات اوپن میامی امسال یک میلیون و 28 هزار و 300 دلار دریافت کرد. جوکوویچ بیشترین جایزه را به عنوان یک ورزشکار در مسابقات ورزش کسب کرده است که مجموع آن تاکنون به حدود 100 میلیون دلار می‌رسد.
جوکوویچ درباره این فینال نیز گفت: اولین ست یک مبارزه واقعی بود. تا پایان ست تلاش کردم که بهتر سرویس بزنم که در مسابقات مقابل تنیس بازان بزرگ بسیار تاثیرگذار است.
پیروزی در مسابقات اوپن میامی امسال چهارمین قهرمانی جوکوویچ در سال 2016 بوده است. او امسال در مسابقات اوپن استرالیا، قطر و ایندین ولز نیز در پیش هستند که امیدوارم بتوانم شرایط بدنی‌ام را برای آنها آماده کنم.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-04-04 10:51:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر