فهرست
فروش باشگاه نفت آغاز شد؛ هدایتی هم خریدار است
فروش باشگاه نفت آغاز شد؛ هدایتی هم خریدار است

فروش باشگاه نفت آغاز شد؛ هدایتی هم خریدار است

آی اسپورت - مدیر اجرایی باشگاه نفت از انجام مراحل اولیه فروش امتیاز این باشگاه خبر داد. اتفاقی تلخ که قرار است برای یکی از حرفه‌ای‌ترین باشگاه‌های ایران در چند سال اخیر رخ دهد. وزارت نفت هم صراحتا از بی‌علاقگی خود برای تیم‌داری صحبت کرد تا علیرضا منصوریان و شاگردانش از کمک متمول‌ترین وزارتخانه ایران کاملا ناامید شوند. البته احتمالات دیگری هم در این میان وجود دارد. گفته می‌شود در صورت تمایل شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نفت، باشگاه نفت به یکی از زیرمجموعه‌های علاقه‌مند به تیم‌داری در فوتبال واگذار خواهد شد.
نکته مهم دورخیز مالک متمول باشگاه استیل‌آذین برای خرید امتیاز این باشگاه است. حسین هدایتی که تلاش زیادی برای خرید باشگاه پرسپولیس در مزایده‌های برگزار شده توسط سازمان خصوصی‌سازی انجام داد، قصد دارد با خرید باشگاه نفت به لیگ برتر فوتبال برگردد. شنیده می‌شود هدایتی، سرمربی آینده تیم خود را هم انتخاب کرده و قصد دارد از زوجی پرسپولیس در رأس کادر فنی نفت استفاده کند. حمید استیلی گزینه مورد نظر هدایتی برای جانشینی علیرضا منصوریان است. همچنین علی کریمی که در حال حاضر به عنوان مشاور مدیرعامل باشگاه خونه به خونه فعالیت می‌کند، در تیررس هدایتی برای حضور کنار استیلی روی نیمکت نفت قرار دارد.
البته اهلیت هدایتی در چهار مزایده برگزار شده تأیید نشد و باید دید او این‌بار موفق به احراز صلاحیت می‌شود یا امتیاز باشگاه زردپوش تهرانی در خانواده نفت باقی می‌ماند. جالب این‌جاست شاگردان منصوریان با وجود مشکلات شدید مالی نتایج خوبی گرفته و با ۳۸ امتیاز در رتبه ششم جدول ایستاده‌اند.

کد خبر:9402

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-04 14:57:29
نظر دهید

۱ نظر
reza
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۱۶
خدا لعنت بکنه مدیران بی کفایت نفتی منجمله آقای جوادی مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران که اصلا از ورزش و قدمت تیم ریشه دار نفت تهران چیزی حالیش نیست که این تیم با سرمایه و خون دل خوردن پرسنل زحمت کش نفت تهران تا به اینجا رسیده و افتخار کسب کرده و حالا برای منافع شخصی خودشون حاضرند احساسات پرسنل نفت و هواداران این تیم ریشه دار را زیر پا بگذارند و برای خودشون منبع درآمدی ایجاد کنند و این تیمک ریشه دار را برای فروش بگذارند . واقعا خدا از یه همچین مدیران بی کفایت جاه طلبی که فقط منافع شخصی خودشون را در نظر می گیرند نگذره و لعنتشون کنه . لعنت بر شما باد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر