فهرست
گزارش ویژه؛ تیم ملی ایران مطرح‌ترین پارتنر برند «جیووا»
گزارش ویژه؛ تیم ملی ایران مطرح‌ترین پارتنر برند «جیووا»

گزارش ویژه؛ تیم ملی ایران مطرح‌ترین پارتنر برند «جیووا»

آی اسپورت - فدراسیون فو‌تبا‌ل یکی، دو سال اخیر همواره به دنبال انتخاب برند تهیه پوشاک ورزشی مناسبی برای تیم ‌ملی بوده است، اما همیشه و در آخرین لحظات برند آل اشپورت به عنوان تنها گزینه روی میز باقی می‌ماند. در یک سال اخیر نیز، برندهایی مانند علاقه‌مندی  hummel، JOMA ، ADIDAS، Li ning  و ... برای تهیه البسه تیم ‌ملی شنیده شد، اما هیچ گاه حضور این برندها قطعی نشد.
 اما در هفته‌ گذشته و همزمان با دیدار ایران و عمان خبری مبنی بر انتخاب برند جیووا (GlVOVA) به عنوان اسپانسر تیم ‌ملی منتشر شد که علی کفاشیان هم این خبر را تایید کرد و گفت: در روزهای آینده این اتفاق نهایی خواهد شد.
 به همین منظور نگاهی به تاریخچه و عملکرد تشکیل این برند ایتالیایی انداختیم. جیووا در سال ۲۰۰۸ به طور رسمی کار خود را آغاز کرد و تا سال ۲۰۱۶ تنها پوشاک ورزشی تیم ‌ملی مالت را تهیه کرده است. در میان تیم‌های باشگاهی نیز، تیم‌هایی از کشورهای برزیل، بوسنی ، ایتالیا، بلغارستان و ... دیده می‌شود که هیچ یک از تیم‌ها نام‌های مطرحی ندارند. مطرح‌ترین تیم باشگاهی کیه‌وو ورونا، کاتانیا و کارپی هستند که سابقه حضور در سری A ایتالیا را دارند. البته جیووا در فو‌تبا‌ل ایران نیز پوشاک ورزشی تیم‌های سایپا، ملوان، سیاه‌جامگان ، نیروی زمینی و برق جدید فارس را هم تهیه می‌کند. همچنین این برند، پوشاک تیم پادانیا که هنوز به رسمیت شناخته نشده را هم تولید می‌کند.

منبع: ایسنا

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 

 
     
آی اسپورت
2016-04-04 12:16:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر