فهرست
نگرانی برانکو مقابل ملوان: طارمی دربی را از دست می‌دهد؟
نگرانی برانکو مقابل ملوان: طارمی دربی را از دست می‌دهد؟

نگرانی برانکو مقابل ملوان: طارمی دربی را از دست می‌دهد؟

آی اسپورت - محروم شدن عالیشاه و مصدومیت علیپور برای بازی پرسپولیس و ملوان، دست برانکو را برای بازی حساس هفته آینده در انزلی بسته است. برانکو احتمالا مجبور خواهد بود بن‌سون را به ترکیب اصلی برگرداند یا فقط با یک مهاجم وارد زمین شود. نکته نگران کننده برای برانکو، اجبار او در استفاده از مهدی طارمی است. طارمی بازی رفت با ملوان برای رفع خطر محرومیت مقابل استقلال روی نیمکت نشست اما در بازی هفته آینده بخاطر کمبود بازیکن، مجبور است به میدان برود و با گرفتن یک کارت زرد، دربی حساس و تعیین کننده تهران را از دست خواهد داد.

طارمی که در بازی 4 هفته قبل با سایپا محروم بود، بلافاصله بعد از بازگشت مقابل تراکتورسازی بخاطر تلاش برای پنالتی گرفتن در دقایق تلف شده بازی با کارت زرد جریمه شد و در آستانه محرومیت قرار گرفت. در دو بازی بعدی پرسپولیس با صبا و سیاه جامگان، طارمی از گرفتن کارت زرد در امان ماند و حالا بازی با ملوان، چالش سختی برای او و تیمش خواهد بود.

طارمی این فصل دو بازی حساس پرسپولیس مقابل گسترش فولاد و سایپا را بخاطر محرومیت از دست داده و سرخپوشان در هر دو بازی، نمایشی ضعیف‌تر از حد انتظار داشتند. پرسپولیسی‌ها در هر دو بازی، فقط یک گل زدند و موقعیت‌های کمتری روی دروازه حریف ساختند.کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-04-04 13:34:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر