فهرست
چهره روز: مظلومی هم پشیمان است!
چهره روز: مظلومی هم پشیمان است!

چهره روز: مظلومی هم پشیمان است!

آی اسپورت- «او بازیکن خوبی است. از نظر آمار گلزنی در جمع 4 گلزن برتر دنیاست. در لیگ آلبانی بازی می‌کند. دیشب هم 2 گل زده و آمار گلزنی خوبی دارد. او در کنار سایر مهاجمان ما بازی خواهد کرد.» این تمجیدهای ابتدای فصل مظلومی است. از بازیکنی که قرار بود فرشته نجات استقلال شود ولی نشانی از مهاجم شش دانگ ندارد. البته در این استقلالی که همه سردرگم هستند. از سرمربی گرفته تا مهاجم تیم.

اولین گل پروپییچ در لیگ برتر مقابل استقلال خوزستان به ثمر رسیده بود. تیمی که حالا رقیب مستقیم استقلال است و روز قبل فینال زودرس را برگزار کردند. پروپییچ با محرومیت شهباززاده و کنار رفتن برهانی شانس نخست گلزنی تیم مظلومی بود. او امیدوار بود باز هم قاتل اهوازی ها شود. پروپییچ دو گلش در این فصل را به تیم های خوزستانی زده بود. در هفته نهم به همین استقلال خوزستان و سه هفته بعدش به فولاد خوزستان. پروپییچ در 405 دقیقه ای که این فصل برای استقلال به میدان رفته در حالی دو گل زده که پیش از این در باشگاه های محتلف در 291 مسابقه، 127 گل به ثمر رسانده بود.


به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNELکدخبر: 9407
  ۲  
آی اسپورت
2016-04-04 15:28:38
نظر دهید

۲ نظر
حامد
دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵، ۲۰:۲۵
در استقلالی که همه سردرگم هستند؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
به خاطر همینه که با این ترکیب نسبتا جوان بیست هفته ست که صدر نشینه؟؟
mohammad
دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵، ۲۱:۴۶
khob shahbazzade ham to 1800 daghighe 6 gol zade yani har 300 daghighe 1 gol ke zaiftar az ine.be nazar man faghat mazloomi mitoone ye .hamchin bazikoni ro nimkat neshineh kone
age branco bood ta hala ba in aghaye gol shode bood
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر