فهرست
تقابل روز: استقلال مال من، پرسپولیس مال تو
تقابل روز: استقلال مال من، پرسپولیس مال تو

تقابل روز: استقلال مال من، پرسپولیس مال تو

آی اسپورت- روز قبل در کم حساسیت ترین دیدار فصل دو تیم راه آهن و نفت تهران به مصاف هم رفتند. دیداری که دربی تهران هم می شد لقب گرفت. این دیدار علاوه بر شانزدهمین دیداری که راه آهن موفق به زدن گل نشد و نفت تهران با برد این مسابقه به جمع مدعیان سهمیه آسیایی اضافه شد، یک اتفاق ویژه داشت. تقابل دروازه بان های دو تیم مهم ترین دوئل مسابقه بود. 

از سویی محسن فروزان درون دروازه راه آهن قرار داشت و در آن زمین هم علیرضا بیرانوند گلر نفتی ها بود. دو دروازه بانی که مدعی حضور در قفس تیم های پایتخت هستند. علیرضا بیرانوند که پرحاشیه ترین روزهای فوتبالی اش را در نیم فصل گذراند. او مدعی بود زمان حضورش در یکی از دو تیم پایتخت فرارسیده. برای این کار رنگ هم عوض کرد و از استقلالیِ دو آتشه به یک پرسپولیسی تبدیل شد. البته با پایان زمان نقل و انتقالات همچنان بیرانوند مصر است که در پایان این فصل هم می تواند به پرسپولیس برود. اتفاقی که سر و صدای زیادی به پا کرد و شنیده شده دعوایی هم در اردوی تیم ملی بین او و سوشا مکانی صورت گرفته.

در آن سوی میدان محسن فروزان بود. گلری که برخلاف بیرانوند یک فصل حضور در تیم پایتخت را تجربه کرده بود. البته با خروج قلعه نویی و بازگشت مظلومی فرصت ادامه همکاری از فروزان هم گرفته شد. هر چند که محسن دوست داشت در این تیم بماند و با رحمتی به رقابت بپردازد ولی حرف اول و آخر در این تیم را سیدمهدی می زد و جایی برای فروزان نبود. همین اتفاق باعث شده شد بود که در دیدار افتتاحیه لیگ شاهد عدم رویارویی رحمتی و فروزان هم باشیم. هر چند که این رابطه در ادامه با عذرخواهی فروزان به پایان رسید ولی همچنان او باید در آرزوی بازگشت به استقلال سیر کند. به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL
کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-04-04 17:05:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر