فهرست
گزارش زنده: نود؛ مستقیم از استودیو 11
گزارش زنده: نود؛ مستقیم از استودیو 11

گزارش زنده: نود؛ مستقیم از استودیو 11

آی اسپورت- ام‌اچ‌عین

-خانم‌ها، آقایان، سلام. به اولین گزارش‌زنده سال 95 خوش آمدید. دست به کیبورد در خدمت‌تان خواهیم بود! 
-در کنار تبریک دوباره سال نو؛ امیدواریم تعطیلات درجه یکی را پشت سر گذاشته باشید. در روزهای عید، زبان فارسی زبان اول مردم پاتایا، آنتالیا و دوبی می‌شود!
 
 


-با توجه به طرح اخیر دولت روسیه مبنی بر کمک هزینه سنگین برای ازدواج با دختران روس، قسمت‌های بعدی گزارش زنده را از سن پترزبروگ تقدیم‌تان خواهیم کرد! 


-قبل از شروع این قسمت، باید از یوهان کرویف و چزاره مالدینی، اساطیر فقید فوتبال اروپا نیز یاد کنیم. ستاره‌هایی که حالا برای تیم بهشت توپ می‌زنند.

 

 

-همکاران ما در آی اسپورت اساسا به دو دسته تقسیم می‌شوند. دسته اول آن‌هایی که شیشلیک می‌بازند و شیشلیک نمی‌دهند و دسته دوم.

 

 

از آن‌جایی که اخیرا شیرین‌کاری در نود باب شده، بار دیگر این مصاحبه شیرین‌کارانه‌مان با کارلوس‌ کی‌روش را در معرض خواندن قرار می‌دهیم. کلیک برای عموم آزاد است:

 کی‌روش: چلوکباب نیستم که همه را راضی کنم! 


 

-اگر کسی از روی ناآگاهی برای‌مان کامنت منفی می‌گذارد که خب ناآگاهی است اما اگر کسی از روی آگاهی کامنت منفی می‌گذارد، نامردی است!

 
-به زودی قصد داریم از حسام نواب صفوی به عنوان وکیل آی اسپورت استفاده کنیم تا بعد از تامین امنیت اروپا، از توهین‌کننده‌ها در فضای مجازی در دادگاه لاهه شکایت کند!

 

 

تا به حال دقت کرده‌اید که پیمان یوسفی و محمدحسین میثاقی به لحاظ لحن،  دو قطب مقابل گزارشگری در ایران هستند. مثلا تصور کنید که مهاجمی یک دروازه‌بان را دربیل می‌زند و توپ را به درون دروازه می‌فرستد:
پیمان یوسفی: فی‌الواقع همانطور که مسبوق به سابقه است، کما فی السابق این سنگربان وقعی نمی‌نهه و یحتمل توپ وارد دروازه می‌شه. این بازی آبستن حوادث زیادی خواهد بود. نشون به اون نشون که عرض کردم خدمت‌تون.میثاقی: داشته باشید که گلر کلا می‌ره واسه خودش! 
-پیمان یوسفی با همین ادبیات می تواند برای شبکه بی این اسپورت گزارش عربی انجام بدهد. 
-برنامه راس ساعت 22:32 دقیقه آغاز می شود. آن تایم ترین نودِ ممکن! 


-همه چیز آرام و حساس است. این خلاصه پلاتوی اول برنامه عادل درباره سال پیش روی فوتبال ملی و باشگاهی ایران است. امیدواریم در سال 95 جان اسنو به بازی تاج و تخت برگردد. 


-عادل فردوسی پور به دنبال انتخاب مربی تیم منتخب بعد از انقلاب در نظرسنجی است. در آی اسپورت صمد مرفاوی، رسول کربکندی و مجید جلالی را مناسب ترین گزینه ها برای این انتخاب می دانیم. 


-علی پروین که در نظرسنجی بازیکنان حضور نداشت، این بار در نظرسنجی مربیان حاضر است. در کنار امیر قلعه نویی. فردوسی پور البته قطعا به محمد مایلی کهن رای خواهد داد! 

 از همین تریبون قرار گرفتن نام سیاستمداران کشورمان در کنار نام فوق‌ستاره آرژانتینی بارسلونا در «اسنادپاناما» را تبریک عرض می‌کنیم!

 
 


مسابقه ایران-هند. جواد خیابانی پنالتی حاج‌صفی را به سمت گوشه پایین سمت راست پیش‌بینی می‌کند. احسان درست به وسط دروازه می‌زند. جواد خیابانی:«کاملا برعکس زد. به زاویه مخالف!». 

-سرعت حرف‌زدن عادل فردوسی پور از سرعت رپ خواندن امنم بیشتر شده است!
 
 -نودی‌ها به طور کامل خاطرات قبل از انقلاب فوتبال ایران را از هارددرایوشان پاک کرده‌اند. 

افشین و گله‌های نودی


 

-نود باید یک نظرسنجی برای انتخاب بهترین استادیوم بعد از انقلاب هم بگذارد. احتمالا در این نظرسنجی گزینه «هیچکدام» بیشتر از همه رای خواهد آورد.

 

 

 

 

 

-برادران پیروانی رفته رفته به سبک برادران لاریجانی مشغول تقسیم کردن پست‌های اصلی میان خودشان هستند.

 

 

 

 

-افشین پیروانی با تلمذ از برادر بزرگ‌تر، خیلی زود در استودیوی نود مثال‌هایش را با شعر بیان می‌کند.

 

 

 

 

به گفته پیروانی لباس‌های سفید تیم ملی در بازی دوم عید و بعد از شستشو، لکه‌دار بوده‌اند. ظاهرا در تدارکات تیم ملی از پریل استفاده نمی‌کنند که به چربی‌ها نفوذ کند و لکه‌ها را از بین ببرد!

 

 

 

 

-سرپرست تیم ملی نگران کش آمدن رضا قوچان نژاد در پرواز است. پسر محبوب تیم ملی با توجه به اتفاقات اخیر، باید به این مدل از مصدومیت‌ها عادت کند.

 

 

 

-اگر پیروانی سبیل دوران بازی‌اش را حفظ کرده بود، انتقادهای تند و تیز او از اسدی تاثیرگذارتر به نظر می‌رسیدند.

 

 

-با توجه به روند بازسازی ورزشگاه‌هایی مثل نقش‌جهان، احتمالا سکوهای طبقه دوم آزادی خیلی زود ظرف 8 سال آینده صندلی‌دار خواهند شد.
 
 
 -سحر قریشی با توجه به شناخت عمیق‌اش از همه مسائل، قرار است به زودی به تیم آنالیز برنامه نود اضافه شود.
 

 
-هر بار که صدای حمید محمدی را می‌شنویم حس می‌کنیم تیم ملی همه رقبا را شکست داده و به جام جهانی صعود کرده و همه جنگ‌های دنیا تمام شده‌اند و اساسا همه چیز خوب است. 

-میزان اعتماد به نفس اسدی در وضعیتی قرار گرفته که او در حضور کی‌روش تاکید می‌کند که به لحاظ فنی این مربی را قبول ندارد. اسدی احتمالا فرگوسن و مورینیو را نیز نمی‌پذیرد. مربی محبوب او به احتمال فراوان علیرضا علیفر با شیوه دفاع خطی است.

 


 

-تا اسدی تلفن را قطع نکند، پیروانی حاضر نمی‌شود درباره شیر خوردن و فوت کردن ماست نظر بدهد!

 


 


-یک پیچ و یک جیم. این همه تقاضای کی‌روش از فدراسیون در قراردادش بوده است. 


-گزارشگر تبریز صحنه‌های گل ذوب‌آهن را طوری گزارش می‌کند که انگار شاگردان یحیی اصلا درون زمین نیستند و هیچ گلی به ثمر نرسانده‌اند!

 

 

-رشید مظاهری در همه شهرهای ایران یک گلر کم‌نظیر است اما هر بار که پایش به تبریز می‌رسد 4 تایی می‌شود. مربیان ذوب باید رژیم غذایی بازیکنان‌شان در هتل‌های تبریز را عوض کنند. 


 

نبرد برادرانه -حنیف عمران‌زاده که سابقه بازی در خط حمله استقلال را نیز دارد، راه و رسم باز کردن دروازه خودی را به خوبی بلد است. این بار طالب‌لو سد راه گلزنی این بازیکن می ‌شود. 


-خسرو حیدری اول پاس گل بوده و بعد دست و پا درآورده است. استقلال بدون خسی مثل بارسلونای بدون مسی است.

 

 
-میثم مجیدی که از اهواز به استقلال ترنسفر شده، 3 بار برای استقلال گلزنی کرده و هر سه بار تیم رقیب، اهوازی بوده است. او فعلا با خودش عهد بسته که تنها دروازه تیم‌های جنوبی را باز کند.

 
 

-پیچیده‌ترین تاکتیک ویسی برای باز کردن دروازه رقیب، شوت‌زنی بود. تاکتیکی که سرانجام یک امتیاز برای این تیم به ارمغان آورد.

 
 

-آبی‌های پایتخت بعد از مساوی سخت در اهواز به سرعت از در پشتی ورزشگاه خارج شده‌اند. احتمالا در صورت شکست در این مسابقه آن‌ها از راه پشت‌بام فرار می‌کردند.

 
 

-برکت بخش دابسمش نود، زنده شدن یاد و خاطره استاد سعید شیرینی است. مردی که از خواب روی نیمکت پرسپولیس به بیداری در سلول‌های اوین رسید. 


-اسدی اصرار زیادی دارد که فردوسی‌پور را مهندس خطاب کند و احتمالا در پاسخ با کلمه دکتر روبرو شود!

 

 

-علی پروین بهترین مربی بعد از انقلاب فوتبال ایران از نگاه مخاطبان نود است. به نظر می‌رسد نودی‌ها علاقه زیادی به بازی مستقیم و روی هوا دارند.

 

 

- 62 هزار نفری که در نظرسنجی نود به محمد مایلی کهن رای داده‌اند حس شوخ‌طبعی حسادت‌برانگیزی دارند. 

-مجید جلالی که تا سه هفته قبل تیمش را مدعی جدی قهرمانی می‌دانست، حالا در آستانه اخراج شدن از باشگاه است. سرنوشتی که بدون استثنا هر سال تکرار می‌شود. پرسپولیس-سیاه‌جامگان

-استاد حمیدرضا علی‌عسکری هنوز هم به سبک روزهای حضور در لباس قرمز، به رقبای پرسپولیس پاس گل می‌دهد!
 
 -از سنت‌شکنی‌های ویژه سال 95، گلزنی مهدی طارمی در مواجهه با دروازه خالی است. 
 
-سوشا مکانی در نبرد با رقیب مشهدی، به خوبی توانست جای خالی محسن بنگر را نیز با حفظ سمت در ترکیب پرسپولیس پر کند.
 
 -اخراج سوشا، بزرگ‌ترین کمک به پرسپولیس برای بازگشت به مسابقه بود. کاری که باید مدیران باشگاه انجام بدهند اما به عنوان وظیفه داوران محول شده است.
 
 -میز و صندلی‌های سفید پلاستیکی حالا فقط در دو نقطه ایران یافت می‌شوند. فلافلی مسعود سگ‌پیچ و استادیومِ بزرگِ آزادی!
 
 -«متاسف‌ام برای تیمی که 10 نفره ما رو می‌بره». فرهاد کاظمی. بدون دخل و تصرف. 


ابوعلی‌سینا اگر می‌دانست چند قرن بعد در تلویزیون ایران از نامش برای تبلیغ شامپوسیر استفاده می‌کنند، قید دانشمندشدن را به طور کلی می‌زد. 

کاپیتان تیم فوتبال نفت تهران، مهمان دوم اولین نود سال 95 است.

 

 

 

علیرضا عزت‌کرامت آنقدر آرام و مثبت به نظر می‌رسد که آدم رویش نمی‌شود درباره‌اش توئیت کند.

 


 

-بازیکنان خوابگاه نفت تهران به گفته عزتی شب‌ها دیر می‌خوابند که صبح‌ها دیر بیدار شوند و از وعده غذایی صبحانه صرف‌نظر کنند. این برنامه زندگی خود ما نیز هست!

 

 

 

-در فوتبال ایران اساسا از هر بازیکنی که درباره جایگاه تیمش در پایان فصل سوال کنی پاسخ می‌دهد:«صد در صد قهرمانیم!». فرقی هم نمی‌کند تیمش در رده ششم جدول باشد یا شانزدهم.

 

 

 

-ملوان در نودوپنجمین دقیقه بازی حساس با فولادشهر، با یک گل به مسابقه برمی‌گردد و امتیاز می‌گیرد اما صندلی‌هایی که توسط هواداران این تیم شکسته شده‌اند، به همین سادگی‌ها به جای اول‌شان بازنخواهند گشت.

 

 

 

-محمد احمدزاده که به تازگی با ملوان قرارداد بسته و ظاهرا جیب‌های پر از پولی دارد، اعلام آمادگی می‌کند که جریمه صندلی‌های شکسته را به خبرنگار نود پرداخت کند.

 

 

-ایگو استیماچ شادترین مربی ناکام لیگ برتر است!
-محمدرضا خلعتبری به خاطر ناتوانی در بازی کردن روی زمین سفت از ترکیب سپاهان کنار گذاشته شده تا روی سکوهای سفت‌تر با هواداران باشگاه درگیر شود!

 

 

«همه چیز خوب است فقط یک مشکل داریم: گل نزدن». سرمربی راه‌آهن به استانداردهای جدیدی در خلاصه‌کردن وضعیت تیمش رسیده است.

 

 

-کاپیتان نفت همزمان با تاکید داشتن روی قهرمانی تیمش، در پیش‌بینی بازی‌های هفته بعد هر سه تیم بالای جدول را صاحب شانس پیروزی می‌داند. کاهش امتیاز نفت و بالانشین‌ها دقیقا قرار است از چه زمانی آغاز شود؟ -بازیکن عرفای نفت تهران به خاطر تشکر از خدا در پایان حرف هایش می ایستد. او حتی ممکن است روی ماه خداوند را در استودیوی نود ببوسد. 

-اولین نود سال هم سرانجام به خوبی و خوشی به پایان می رسد تا ما به سراغ قسمت بیست و سوم سریال شهرزاد برویم. شب تان باورنکردنی! 
  ۲۷  
آی اسپورت
2016-04-05 00:50:22
نظر دهید

۲۷ نظر
-
دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵، ۲۱:۱۷
"، نوید مظفری کارشناس داوری فوتبال ایران با انتشار ویدئویی از بازی دو تیم استقلال خوزستان و تهران در هفته بیست و چهارم لیگ برتر مدعی شد داور این بازی از گرفتن یک پنالتی محرز روی مهاجم کروات استقلال طفره رفته ضمن این که گل خوزستانی ها هم باید مردود می شد.

مظفری در همین خصوص نوشت:«دقیقه 47 بازی بود که مدافع تیم استقلال خوزستان در محوطه جریمه روی پروپچیچ، مهاجم استقلال تهران مرتکب خطا شد و داور باید در این صحنه اعلام پنالتی می کرد.همچنین در صحنه گل تساوی نیز در مرکز زمین، خوزستانی ها روی پروپچیچ مرتکب خطا شدند که داور از این خطا هم چشم پوشی کرد تا همین توپ وارد دروازه استقلال شود وآبی پوشان تهرانی در این بازی متضرر شوند».
سعید
دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵، ۲۱:۲۸
سایت بسیار مزخرفی دارین. تو مزخرف بودن با هرزنامه پیزوری رقابت دارین
-
دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵، ۲۱:۳۳
برو مطلب مزخرفی که در مورد داوری استقلال و صالح نوشتین رو بخون, بعد حرف از نامردی و نااگاهی بزن
-
دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵، ۲۱:۴۵
منصور پورحیدری رو ندیدی؟
-
دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵، ۲۱:۵۸
بی نمک
-
دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵، ۲۲:۲۴
ساعتتون رو جلو نکشیدین؟ یه نگاه به ساعت کامنتها بندازین, یک ساعت عقبین
امیرحسین مهدوی
دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵، ۲۲:۲۵
ام اچ عین. عتلی بود
آرش
دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵، ۲۲:۲۶
این افشین پیروانی حجالت نمیکشید اینطور حرف میزد?
-
دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵، ۲۳:۰۷
یه کیسه کش متوهم بیکار ده تا نظر نوشته
-
دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵، ۲۳:۱۱
چرا بازی رفت دربی بازی استقلال سپاهان تو یک روز با پرسپولیس ملوان بود؟ استقلال مهمان بود و پرسپولیس میزبان, بازم حمایت سازمان لیگ از پرسپولیس
پرززز
دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵، ۲۳:۳۸
زیباترین جمله رو عادل گفت همون دلواپسان بیان هزینه های اضافی مالی رو بپردازند همونطور که سالها هزینه های غیر مالی و مالی رو مردم پرداختن و می پردازن
-
دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵، ۲۳:۳۹
ادامه اشتباهات داوری علیه استقلال
-
دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵، ۲۳:۳۹
بسیار زیاد لنگی هستید
JeFF
دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵، ۲۳:۴۷
یه خسته نباشید به همه دوستان سایت مخصوصا این صفحه
خسته نباشید
-
دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵، ۲۳:۴۷
هنوزم میگین داوری استقلال خوزستان بهترین داوری فصل بود؟
پرززز
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۰۰:۰۳
دوستان من برداشتم رو از جمله عادل گفتم البته
-
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۰۰:۰۸
امیدوارم اونقدر مرد باشین و اعتراف کنین مطلبی که در مورد داوری استقلال و استقلال خوزستان و صالح نوشته بودین و کلی به استقلالی ها توهین کرده بودین، اشتباه بوده و حق با استقلال و مجید صالح بوده
-
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۰۰:۱۳
فرهاد کاظمی برای تیم خودش تاسف خورد، اشتباه لپی بود که بعدش اصلاح کرد
پرززز
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۰۰:۳۶
خدای من چقدر سادگی و صداقت توی علی عزتی هست قبلا هم ی مصاحبه از گذشتش و پیشرفتش کرده بودای بود. واقعا آدم از اینهمه سادگی و قدر شناسی لذت میبره امیدوارم با این ظرفیت بالا ب بالاترین درجات در هر زمینه ای برسه
-
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۰۰:۳۷
شما واقعا بهترین نویسنده ایرانین ممنون فوق العاده مینویسی
-
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۰۰:۵۱
اونی که مطلب صالح رو نوشت جا داره بیاد اعتراف کنه گه خوردم
-
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۰۰:۵۲
اون جمله دوم پرززز رو احیانا خودتون ننوشتین؟
پرززز
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۰۱:۰۴
نه من خودم نوشتم برای اون ملا نقطه ای ها ک نیان بگن عادل کی گفت آخه دیدم ک ازین اشتباهات رو میگیرن .دوست 0052
فرید bianconeri
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۰۱:۱۵
آگاهی ناآگاهی باحال بود :)))))))
-
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۰۳:۳۵
دمت گرم شاد شدیم،آقایون استقلالی بیخیال این طنز هست وبس
-
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۰۵:۲۰
خیلی عالی بود مرسی
على رضا بیک محمدى
پنجشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۵، ۱۶:۰۷
عادل در قرعه کشى حق من را از کشور المان خورد
عادل بى عدالت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر