فهرست
نیمار: فکر کردن به جام جهانی باعث می شود دچار دلشوره شوم
نیمار: فکر کردن به جام جهانی باعث می شود دچار دلشوره شوم

نیمار: فکر کردن به جام جهانی باعث می شود دچار دلشوره شوم

آی اسپورت- نیمار، ستاره جوان بارسا، اعلام کرد که نمی تواند بیش از این برای بازی در ترکیب برزیل در جام جهانی 2014 صبر کند و تایید کرد که فکر کردن به این رقابت ها، باعث می شود که دچار دلشوره شود.

تنها دو ماه به آغاز رقابت های جام جهانی 2014 باقی مانده و نیمار که ستاره سلسائو محسوب می شود، هیجان زیادی برای آغاز این رقابت ها دارد.

او به خبرنگاران گفت:" فکر می کنم پوشیدن پیراهن تیم ملی برزیل در کشورم، یک افتخار است؛ بزرگترین رویای دوران کودکی ام در حال برآورده شدن است.

اما هرچه به رقابت ها نزدیک تر می شویم، هیجان زده تر می شوم و دلشوره می گیرم.

ما به زمین می رویم تا تمام تلاش مان را برای قهرمانی برزیل انجام بدهیم. رقبا هم همیشه به دنبال پیروزی هستند و مقابل برزیل هر کاری بتوانند انجام می دهند.

برای ما فرقی ندارد مقابل چه تیمی بازی کنیم زیرا می دانیم بازی مقابل هر حریفی دشوار خواهد بود. رسیدن به فینال، رویای ماست."

دونگا، سرمربی سابق برزیل، نیمار را برای جام جهانی 2010 به تیمش دعوت نکرد و به همین دلیل، رقابت های پیش رو، اولین تجربه نیمار از حضور در جام جهانی است؛ اما او از اینکه چهار سال قبل در فهرست سلسائو حضور نداشت، ناراحت نیست.

" آن دفعه نوبت من نبود که در جام جهانی باشم. من همیشه خودم را برای این موقعیت آماده کرده ام. متاسفانه دفعه قبل این اتفاق برایم رخ نداد.

اما این بار خوش شانس هستم که فرصت پوشیدن پیراهن برزیل را به دست می آورم.

فکر می کنم تفاوت بین نیمار 2010 و نیمار 2014 این است که اکنون پخته تر و باتجربه تر شده ام."

     
آی اسپورت
2014-04-05 10:27:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر