فهرست
افشاگری افشین پیروانی درباره جلسه جنجالی کی‌روش و اسدی
افشاگری افشین پیروانی درباره جلسه جنجالی کی‌روش و اسدی

افشاگری افشین پیروانی درباره جلسه جنجالی کی‌روش و اسدی

آی اسپورت- افشین پیروانی مدیر تیم ملی در 90 حرف هایی جنجالی به زبان آورد. او در بخشی از حرف هایش، به انتقاد از اسدی دبیر کل فدراسیون پرداخت که این مسئله باعث شد او روی خط بیاید و از خود دفاع کند. پیروانی در بخشی از حرف هایش گفت: «اگر مدام شعار می دهیم فوتبالی هستیم، چطور زمینی به تیم ملی دادیم که 20 متر کوچکتر از زمین نرمال است؟ خودمان جواب خودمان را می دهیم. دکتر اسدی عزیز باید با تیم ملی تعامل کند. ایشان در جلسه ای که با کروش داشتند گفتند من از نظر فنی تو را قبول ندارم. مردم عزیز باید بدانند. کروش می گوید ایشان چرا در اولین جلسه باید چنین حرفی را بزند؟ کروش می گوید ایشان گفته است شما به تیم ملی کمکی نکرده ای. مردم بدانند اختلاف از اینجا شروع شده است. آقای اسدی چرا این حرف را در اولین جلسه می زنی؟ شما درباره بنده هم این حرف ها را زده ای ولی می گویی مصاحبه نکرده ام. پس چرا تکذیب نکردی؟!»

پیروانی ادامه داد: «شما با گارد گیری آمدی آقای اسدی. هر حرفی هم بزنی جوابش را می بینی.» او همچنین ضرب المثلی زد و گفت: «متاسفانه شیر دهن ایشان را سوزانده ولی ماست را فوت می کند!» بعد از دفاع اسدی از خودش و گفتن این جمله که هیچ وقت به کروش چنین حرفی نزده است، پیروانی گفت: «یا کروش دروغ می گوید یا شما.»

افشین پیروانی همچنین در بخش دیگری از حرف هایش و در پاسخ به این حرف های اسدی و سجادی معاون وزیر که گفته بودند زمین خوب است، توضیح داد: «حتما من دارم دروغ می گویم. البته آقای سجادی از بزرگان ورزش هستند. من حرف ایشان را قبول دارم ولی آقای اسدی اینطور می فرمایند.... فکر می کنم حرف های ایشان مربوط به مشکلاتی است که مابین او و تیم ملی است. من از ایشان می خواهم به عنوان دبیر کل فدراسیون منطقی تر و فکورانه تر حرف بزند. شاید زمین کمپ سبز باشد ولی کلی چاله چوله دارد.»پیروانی ادامه داد: «آقای اسدی باید جوری صحبت کند که ما به جمع بندی برسیم و رفاقت ها هم پابرجا باشد. ایشان دیروز علیه من صحبت کرد. من گفتم تیم ملی زمین ندارد. لباس ندارد. آقای رئیس جمهور کمک کنید مشکلات حل شود. بعد ایشان گفته پیروانی سرش به کار خودش باشد. کار من همین است که مشکلات تیم ملی را حل کنیم. ایشان حتی گفته کروش باید بماند و نمی تواند برود. شما اینطور حرف می زنی....» پیروانی ادامه داد: «قشنگ نیست که از داخل فدراسیون هر روز علیه مدیر و سرمربی و بازیکن مصاحبه شود.»
منبع: خبر آنلاین


به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL
کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2016-04-05 00:12:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر