فهرست
کاسیاس: جدایی دل بوسکه از رئال، تاثیر زیادی روی من داشت
کاسیاس: جدایی دل بوسکه از رئال، تاثیر زیادی روی من داشت

کاسیاس: جدایی دل بوسکه از رئال، تاثیر زیادی روی من داشت

آی اسپورت- ایکر کاسیاس، دروازه بان باتجربه رئال، معتقد است روزی که این باشگاه اجازه داد تا ویسنته دل بوسکه سانتیاگو برنابئو را ترک کند، بخشی از رئال مادرید هم محو شد.

سرمربی فعلی تیم ملی اسپانیا بین سال های 1999 تا 2003 هدایت رئال را برعهده داشت و توانست با این تیم دو قهرمانی در لالیگا و دو قهرمانی در چمپیونزلیگ به دست بیاورد.

با این وجود، مدیران رئال تصمیم گرفتند قرارداد دل بوسکه را تمدید نکنند و این مسئله بسیاری از بازیکنان این تیم از جمله کاسیاس را شگفت زده کرد.

کاپیتان باتجربه رئالی ها در زندگی نامه جدیدش نوشت:" جدایی او از رئال واقعا روی من اثر گذاشت. مثل این بود که بخشی از رئال هم با او جدا شده است.

شبی که شنیدم ویسنته از رئال جدا شد، برای برنامه ای به آلیکانته می رفتم. جشن قهرمانی آن فصل لالیگا، بدترین جشنی بود که به یاد دارم.

او کمک زیادی به من کرد؛ او فوتبال واقعی، ورزش و زندگی را به من یاد داد. او به من اعتماد به نفس داد و همچنین به من این را فهماند که نشستن روی نیمکت چه معنایی می تواند داشته باشد.

نیمکت نشینی در ابتدا من را خیلی عصبانی کرد زیرا برای هر بازیکنی دشوار است که ناگهان از تیم خارج شود.

اما بعد از مدتی، شرایط را درک کردم و وقتی فرصتی به من داده شد، فهمیدم که او هنوز به من اطمینان دارد؛ مثل وقتی که در فینال چمپیونزلیگ 2002 من را به زمین فرستاد."

     
آی اسپورت
2014-04-05 10:50:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر