فهرست

سوژه روز: اختلاف 180 درجه ای برانکو و مظلومی

آی اسپورت - برانکو ایوانکوویچ و پرویز مظلومی این روزها شرایط کاملا متفاوتی را تجربه می کنند. برانکو که تیمش فوتبال زیبایی را به نمایش می گذارد بعد از گرفتن سه امتیاز بازی حساس با سیاه جامگان، حالا از حضورش در پرسپولیس در فصل آینده هم مطمئن شده است.
طرف دیگر ماجرا اما پرویز مظلومی قرار دارد که اگر چه تیمش در فاز نتیجه گیری بهتر از پرسپولیس بوده اما وقتی بحث از کیفیت بازی می شود، استقلال در قیاس با رقیب سنتی حرف زیادی برای گفتن ندارد. شاید به همین خاطر باشد که مظلومی نه مثل برانکو مربی موفقی محسوب می شود نه محبوب و هر از گاهی شایعاتی در مورد آینده او در استقلال به گوش می رسد.
نمونه اش همین شایعه ای که دیروز مطرح شد و بر اساس آن در صورتی که استقلال نتواند امسال سهمیه آسیا را بگیرد، مظلومی سال آینده جایی روی نیمکت این تیم نخواهد داشت.


کد خبر: 9408
  ۸  
آی اسپورت
2016-04-05 06:38:30
نظر دهید

۸ نظر
-
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۰۸:۲۱
جمعش کن و چرت نگو
-
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۰۸:۳۳
کوچولو با این چرت و پرتا لنگ صغیر قهرمان نمیشه
-
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۰۹:۱۶
چقدر حقارت و عقده!
وحید
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۰۹:۲۶
من پرسپولیسی هستم ولی پرویز مرد خوبیه وآروم و با اخلاق- واقعا هم از لحاظ فنی مربی خیلی خوبیه همیشه هم تیمهاش مدعی بودن و البته که باهوشه که مهدی رحمتی رو فراری نمیده و با درایت نگهش داشته...همین تیم رو پارسال امیر قلعه نویی داشت و با لج بازی و ندادن امتیاز به دروازه بان زیاده خواه اما بسیار تکنیکی مثل رحمتی و دادن جای اون به فاجعه ای مثل فروزان تیم استقلالو بین چهار تا تیم مدعی ششم کرد... پس نتیجه میگیریم پرویز مظلومی درکنار یحیی - ویسی و تا حدودی مهاجری از بهترین مربیای ایرانی هستن.. با آرزوی قهرمانی پرسپولیس
sina
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۰۹:۲۷
Mishe time 2vome paytakhto ba perspolis kabir moghayese nakonin. Vase ma perspolisia oft dare
-
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۱۲:۴۵
نمی دونم چرا فکر می کنم این لمپنی که پشت سر هم چرت و پرت می نویسه دکتره برزو هستش هههه
-
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۱۳:۵۴
لمپن خودتی و همه اظرافیانت لنگی
عباس
چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۵، ۱۹:۲۴
شک نکنید همون برزو پلشت نوشته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر