فهرست
اولادی: همیشه با پیراهن ملوان به پرسپولیس گل زدم
اولادی: همیشه با پیراهن ملوان به پرسپولیس گل زدم

اولادی: همیشه با پیراهن ملوان به پرسپولیس گل زدم

آی اسپورت- در آستانه بازی پرسپولیس و ملوان، مهرداد اولادی که سابقه بازی در هر دوی این تیم‌ها را دارد و این روزها دوباره ملوانی شده است گفت: با پیراهن ملوان همیشه به پرسپولیس گل زدم.
اولادی در گفت‌وگویی با فارس اعلام کرد: «وضعیتم بد نیست البته با توجه به اینکه من دیر به ملوان اضافه شدم از نظر بدنی نسبت به سایر بازیکنان عقب‌تر هستم اما تلاش می‌کنم به شرایط آرمانی نزدیک شوم. من حدود یک ماه و نیم است که رد ملوان حضور دارم. این تیم را دوست دارم و هواداران ملوان هم همیشه به من لطف داشتند. طی این مدت دو بازی 10 دقیقه‌ای برای ملوان انجام داده‌ام چون از نظر بدنی هنوز به شرایط ایده‌آل نرسیده‌ام.»
اولادی در خصوص بازی حساس این هفته مقابل پرسپولیس گفت: «بازیکنان شرایط روحی خوبی دارند و ما هفته گذشته در اصفهان از سپاهان امتیاز گرفتیم. البته پرسپولیس هم مقابل سیاه‌جامگان 10 نفره پیروز شد با این حال می‌خواهیم در حضور هواداران ملوان پیروز شویم. در انزلی همه ملوان را دوست دارند. امیدوارم بتوانیم بازی خوبی را مقابل پرسپولیس به نمایش بگذاریم و سه امتیاز بازی را هم بگیریم تا شرایط‌مان در جدول بهتر شود.»
مهاجم ملوان با یادآوری اینکه همیشه با پیراهن ملوان به پرسپولیس گل زده‌ است گفت: «5-6 گل به پرسپولیس زده‌ام. فقط شاید در یک بازی با پیراهن ملوان نتوانستم به پرسپولیس گلزنی کنم. با پیراهن ملوان به استقلال هم دو سه گل زده‌ام. اگرچه اکنون بازیکن ملوان هستم اما  شرایط تیم پرسپولیس را می‌دانم و تلاش می‌کنم اگر در زمین حضور داشته باشم به پرسپولیس گل بزنم.»
الادی امیدی به بازی کردن مقابل پرسپولیس دارد؟ «باید ببینیم سرمربی چه تصمیمی می‌گیرد. البته من مصدومیت جزئی هم دارم با این حال اگر در بازی حضور داشته باشم تلاش می‌کنم تا تیم ملوان موفق شود.»


9411
     
آی اسپورت
2016-04-05 08:08:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر