فهرست
سریال تکراری شایعه و تکذیب در سایپا؛ جلالی می‌رود؛ نمی‌رود
سریال تکراری شایعه و تکذیب در سایپا؛ جلالی می‌رود؛ نمی‌رود

سریال تکراری شایعه و تکذیب در سایپا؛ جلالی می‌رود؛ نمی‌رود

آی اسپورت - پس از هفته نهم دور رفت و حالا پس از هفته نهم دور برگشت؛ پس از دو دیدار رفت و برگشت سایپا مقابل تراکتورسازی بحث برکناری مجید جلالی به میان آمده و هر بار این داستان با یک ماجرای شبیه به هم رقم خورده است. اینکه مسئولان باشگاه سایپا همه چیز را انکار می‌کنند، اما از گوشه و کنار تیم‌شان اخبار دیگری شنیده می‌شود.
بلافاصله پس از شکست ۲ بر صفر سایپا مقابل تراکتورسازی بود که خبر رسید مسئولان باشگاه قصد دارند جلالی را برکنار کنند تا جواد نکونام، بازیکن این تیم که در نیم فصل راهی قطر شد جای سرمربی‌اش را بگیرد. این خبر کاملاًَ جدی بود و مدیرعامل سایپا چنین تصمیمی گرفت، اما هیئت مدیره مخالفت کرد تا در نهایت جلالی ماندنی شود و مسئولان باشگاه نیز قول حمایت دادند. حالا درست پس از شکست یک بر صفر سایپا در بازی برگشت، خبری مشابه شنیده شده است. اینکه مسئولان باشگاه سایپا قصد برکناری جلالی را دارند و هدف‌شان این است ابراهیم صادقی، کاپیتان‌شان را سرمربی کنند. آن هم در شرایطی که صادقی خودش از همه چیز بی‌خبر است.
تمام این اتفاقات در حالی در باشگاه سایپا رقم می‌خورد که مدیرعامل این باشگاه خود را از همه چیز بی‌خبر اعلام می‌کند، اما گفته می‌شود تمام این اتفاقات و اخبار از برخی افراد داخل باشگاه رقم می‌خورد. این بار هم بیت‌الله رضایی اعلام کرد از خداحافظی جلالی با بازیکنان بی‌خبر است، اما چنین مسئله‌ای را هم تکذیب نکرد و این در حالی بود که جلالی خودش کاملاَ موضوع را تکذیب کرد و گفت که «برخی دوستان می‌خواهند با مطرح کردن شایعات، تیم را نابود کنند». تمام این مسائل به اختلاف سرمربی و مدیرعامل سایپا باز می‌گردد که از اول فصل وجود داشت و هربار مانند یک زخم سر باز کرد. این بار هم این زخم شش هفته مانده به پایان لیگ سر باز کرده و مشخص نیست که چه اتفاقاتی در این باشگاه رقم می‌خورد.
از سوی مسئولان باشگاه ابتدای فصل هدفی تعریف شده بود و مجید جلالی هم حاضر شد هدایت تیم را برعهده بگیرد و اکنون این تیم با ۳۷ امتیاز در رده هفتم است، نکته‌ای که مسئولان سایپا را ناراضی کرده و آنها اعتقاد دارند جلالی باید بهتر از اینها نتیجه می‌گرفت. شش هفته باقی مانده و ممکن است هر اتفاقی رخ بدهد، اما آنچه مشخص است مسئولان باشگاه سایپا از عملکرد جلالی رضایت ندارند و مدیرعامل این باشگاه نیز نمی‌تواند قاطعانه تصمیم به اخراج و برکناری جلالی بگیرد، بلکه منتظر است تا این مربی خودش استعفا دهد که در چنین شرایطی بعید است این اتفاق رخ دهد. رضایی اعلام کرده چهارشنبه با جلالی جلسه دارد و باید در این جلسه چه اتفاقی رخ می‌دهد.

منبع: تسنیم
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-04-05 09:35:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر