فهرست
انتقاد فردوسی‌پور از گزارشگر تبریزی در برنامه 90
انتقاد فردوسی‌پور از گزارشگر تبریزی در برنامه 90

انتقاد فردوسی‌پور از گزارشگر تبریزی در برنامه 90

آی اسپورت - سال هاست که رسانه های مختلف به انتقاد از بعضی گزارشگران شهرستان ها می پردازند. علت این انتقادها هم روشن است؛ گزارش های حمایتی از تیم شهرشان. این بار حمایت گزارشگر تبریزی از گسترش فولاد به خاطر یک صحنه داوری باعث شد تا عادل فردوسی پور به انتقاد از او بپردازد. در بازی گسترش فولاد و ذوب آهن، مدافع تیم اصفهانی یک توپ را لب خط و پیش از اوت شدن استپ کرد که در صحنه آهسته کاملا معلوم بود توپ به هیچ عنوان یک میلی متر هم از خط رد نشده است و داور اشتباه کرده است.
گزارشگر تبریزی اما گفت که توپ از خط رد شده و داور به درستی قضاوت کرده است. عادل فردوسی پور هم که در 90 از رفتار گزارشگر تبریزی شگفت زده شده بود، گفت: «همه دیدند توپ از خط نگذشته. حالا چه جوری گزارشگر بازی فقط می گفت توپ از خط رد شده؟ قاطعانه می گویم اصلا توپ رد نشده» که در این لحظه مسعود مرادی کارشناس 90 هم حرف عادل را تائید کرد.

منبع: خبر آنلاین

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۲  
آی اسپورت
2016-04-05 10:12:57
نظر دهید

۲ نظر
-
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۱۰:۳۳
چرا در مورد اشتباه داوری علیه استقلال نمی نویسی؟ حالا اگه به نفع استقلال بود خودتو کشته بودی
یوسف
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۱۵:۲۷
صحنه اصلا به اون شکل که میگی نبود گل ذوب روی همین صحنه زده شد داور درست تصمیم گرفته بود گزارشگر می گفت داور اشتباه کرده. کلا این وحدت پناهی پدیده ایه تو گزارشگری! فکر کنم از شاگردی جواد خیابانی بوده. اینقدر که بازی رو یخ گزارش می کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر