فهرست

پس لرزه نظرسنجی 90؛ حمله دوباره قلعه‌نویی به فردوسی‌پور

آی اسپورت - در نظرسنجی شب گذشته برنامه 90 علی پروین به عنوان بهترین مربی ایرانی تیم‌های ملی بعد از انقلاب انتخاب شد. امیر قلعه نویی هم دوم شد. قلعه‌نویی که با عادل فردوسی‌پور مشکلات عمیقی دارد امروز صبح در گفتگو با کاپ به این نظر سنجی، برنامه 90؛ عادل فردوسی پور و کارلوس کی‌روش تاخته است. بخش هایی از صحبت‌هاب قلعه‌نویی را بخوانید:
* من خواب بودم و این برنامه را ندیدم. اما امروز صبح از طریق دوستان مطلع شدم که نظرسنجی گذاشتند و من هم به عنوان دومین مربی معرفی شدم. البته در ابتدا باید بگویم آقایان پروین و پورحیدری از مفاخر فوتبال ایران هستند و سالها برای این فوتبال چه در لباس بازیگری و چه به عنوان مربی زحمت کشیدند و افتخار کسب کردند. آقای علی پروین که استاد بنده است و همچنین منصورخان پورحیدری که شاگردی ایشان را کرده ام و برایشان آرزوی سلامتی دارم با کمترین امکانات بهترین نتایج را برای فوتبال این مملکت گرفته اند و همیشه زحمات آنها از طرف برخی آقایان ضد مربی ایرانی نادیده گرفته شده است.
* معتقدم نظرسنجی های این برنامه (برنامه 90) الکی است و ارزشی ندارد. زیرا همین آقایان و همین برنامه تلویزیونی سالیان سال علیه مربی ایرانی فعالیت کرد و هدفش له کردن ایرانی ها بود. حالا نظرسنجی می گذارند و به دنبال بهترین مربی ایرانی می گردند. بنده سالی که سرمربی تیم ملی بودم با کوهی از مشکلات به همراه همکارانم کارها را جلو بردیم. فوتبال کشور تعلیق بود و فدراسیون رئیس نداشت. با این حال در رنکینگ آسیا بهترین جایگاه را داشتیم. جالب است در همان روزها وقتی ما از کمبود امکانات می گفتیم همین آقایان و همین برنامه علیه ما موضع می گرفتند و چون ایرانی بودیم ما را مورد تمسخر قرار می دادند. حالا چه شده که نصف یک برنامه زنده را به این موضوع اختصاص می دهند که تیم ملی امکانات ندارد و برای افراد به به و چه چه می کنند.
* مربی ایرانی همواره مورد ظلم عده ای قرار گرفته ولی حالا افرادی که 50 میلیاردتومان پول قراردادشان می شود زمین و آسمان را به هم می دوزند و می گویند ما امکانات نداریم. آقایان بروند ببینند امثال پورحیدری و علی پروین با چه امکاناتی برای این فوتبال چه افتخاراتی آوردند. حتی از جیب خودشان خرج می کردند و صدایشان در نمی آمد. این برنامه و این افراد هدف شان تخریب مربی ایرانی است.
* متاسفم که این افراد از ابزاری که در دست شان دارند و بودجه آن از کشورمان است علیه آدم هایی استفاده می کنند که از همین آب و خاک هستند و برای مملکت شان دل شان می سوزد. البته من خارجی ستیز نیستم و معتقدم مربیان خارجی بزرگی بوده اند که به این فوتبال خدمت کرده اند. افرادی چون رایکوف، راجرز، اوفارل و همین آقای برانکو که به نظرم هم از نظر فنی و هم از نظر شخصیتی مربی ارزشمندی است.
 
 کد خبر:9402

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۵  
آی اسپورت
2016-04-05 10:37:40
نظر دهید

۵ نظر
-
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۱۰:۴۸
برانکو کیه؟ طرف تیمشو با دوپینگ رسونده سوم جدول, حالا هم که قضیه رو شده, تیمش در حد محلات هم بازی نمی کنه
مانتیس
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۱۰:۵۵
انتظار داشته نفر اول شه ... حالا نمی دونه چجوری داد بزنه که کسی نفهمه یه جاییش سوخته ...
بهزاد
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۱۴:۳۷
کاملا با نظر امیر خان قلعه نوعی که فرموده این نظرسنجی الکیه موافقم . خداییش مربی که 5 تا تیمو به دسته 2 بفرسته باید تو نظرسنجی شرکت کنه ؟ یا مربی که بره 4تا از مکزیک بخوره و به بدترین کره جنوبی تاریخ ببازه نباید تو این نظرسنجی باشه . منم قبول دارم این نظرسنجی الکی بود .
یوسف
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۱۵:۲۴
در اینکه کیروش قابل مقایسع با امثال ایرانیش نیست شکل نیست ولی اون روز قلعه یه حرف خوب زد فردوسی‌پور حرمت انسان ها رو نگه نمی داره. همین دیشب تو قسمت داب اسمش یه تیکه از ارتباط تلفنی سعید شیرینی پخش کرد گیر داده بود خواب بودی اصلا بود که بود به تو چه!؟
یوسف
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۱۵:۲۴
در اینکه کیروش قابل مقایسع با امثال ایرانیش نیست شکل نیست ولی اون روز قلعه یه حرف خوب زد فردوسی‌پور حرمت انسان ها رو نگه نمی داره. همین دیشب تو قسمت داب اسمش یه تیکه از ارتباط تلفنی سعید شیرینی پخش کرد گیر داده بود خواب بودی اصلا بود که بود به تو چه!؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر