فهرست
اطلاعیه مهم وبسایت آی اسپورت : به خانواده بزرگ ما بپیوندید
اطلاعیه مهم وبسایت آی اسپورت : به خانواده بزرگ ما بپیوندید

اطلاعیه مهم وبسایت آی اسپورت : به خانواده بزرگ ما بپیوندید

ی‌اسپورت‌ ـ پایگاه خبری آی‌اسپورت‌ درست 40 روز است که کار خود را در فضای مجازی آغاز کرده مدت زمانی کوتاه که پرکار و پرخبر که خوشبختانه با استقبال شما هم مواجه شده است.
آی‌اسپورت‌ یک وب سایت ( فعلا) فوتبالی است که تیم سایت گل فارسی آن را منتشر می‌ کند. پس از پایان کار بخش فارسی سایت گل به دلایل سیاسی تیم گل فارسی به آی‌اسپورت‌ نقل مکان کرده و سعی دارد در کیفیتی بهتر و رفع نواقص قبلی خدمات خود را برای مخاطبان فارسی زبان عرضه کند. 
سایت گل فارسی یکی از موفق ترین نسخه های وب سایت بزرگ گل دات کام در سطح جهان بود و پس از ادیشن های بین الملل، اندونزی، انگلیس و نیجریه بیشترین مخاطب رادر بین همه نسخه ها ( حداقل روزی 200 هزار بازدید) داشت. همچنین بخش فارسی سایت گل در رتبه بندی وب سایت های ایرانی همواره در بین 50 سایت اول حضور داشت و از حیث مخاطب پربیننده ترین وب سایت فارسی زبان تخصصی فوتبال بود که تبدیل به مرجع اصلی اخبار خارجی و البته داخلی شده بود.
آی‌اسپورت‌ با رفع نواقص سایت گل و کمبودهایی که ممکن بود داشته باشد سعی دارد سرویس هایی به مراتب بهتر به مخاطبان خود ارائه کند که بخش های عکس آنلاین، ویدئو و روزنامه ها از آن جمله اند.
اگر مخاطب آی‌اسپورت‌ هستید همه سایت را جستجو کنید، ما بخش های مختلفی داریم و البته هر روز سرویس های بهتر و بیشتری را در اختیار شما قرار خواهیم داد. حتما به ما سر بزنید و با ما مهربان باشید که افق روشن این کار تنها با حضور شما میسر خواهد بود.
۱    
آی اسپورت
2014-04-05 11:57:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر