فهرست
حاج‌رضایی: به 2 دلیل دوست دارم پرسپولیس قهرمان شود
حاج‌رضایی: به 2 دلیل دوست دارم پرسپولیس قهرمان شود

حاج‌رضایی: به 2 دلیل دوست دارم پرسپولیس قهرمان شود

آی اسپورت – تنها 6 هفته تا پایان رقابت‌های لیگ برتر باقی مانده است و جالب اینجاست که هر هفته رقابت برای قهرمانی فشرده‌تر می‌شود. امیر حاج رضایی به عنوان یکی از کارشناسان فوتبال در این باره صحبت کرده است. او گفته است:«نمی‌توانم با صراحت در این مورد حرف بزنم، چون 18 امتیاز باقی مانده است. فکر می‌کنم بخشی از سرنوشت قهرمانی را دربی تهران تعیین می‌کند، هرچند که بازی‌های مختلفی باقی مانده است. در حال حاضر استقلال و پرسپولیس فاصله نزدیکی با یکدیگر دارند و بازی دربی حساس‌تر خواهد شد. هر تیمی که برنده دربی شود، مطمئناً با اعتمادبه‌نفس بیشتری لیگ را ادامه خواهد داد.»
او درباره بقیه مدعیان قهرمانی هم حرف زده است:« استقلال خوزستان هم کماکان شانس دارد، اما ذوب‌آهن این اواخر دچار اُفت شده است. البته نباید تراکتورسازی را هم نادیده گرفت، چون آنها با چراغ خاموش دنبال قهرمانی هستند و به سمت قهرمانی پیش می‌روند. البته چیزی قابل پیش‌بینی نیست و باید دید در بازی‌های آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد.»
حاج‌رضایی در پاسخ به این سؤال که خودش دوست دارد کدام تیم قهرمان شود، گفته: «به دو دلیل دوست دارم پرسپولیس قهرمان شود. اول اینکه آنها یک فوتبال تهاجمی را به نمایش می‌گذارند که سال‌ها چنین فوتبالی را از پرسپولیس ندیده بودیم و دوم به‌خاطر شخصیت برانکو.»

کد خبر:9402

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۵  
آی اسپورت
2016-04-05 11:14:21
نظر دهید

۵ نظر
-
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۱۱:۲۵
سوم چون لنگی هستی. در ضمن برانکو خیلی هم بی شخصیته
آرش از زاهدان
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۱۱:۴۲
یعنی میخواد بگه پرویز بی شخصیته خخخخ
-
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۱۱:۵۱
نظراتت پشیزی ارزش نداره
-
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۱۳:۵۲
آرش جان به گور بابات بخندی
-
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۱۵:۴۳
اون گور بابات رو حذف کن, کامنتشو من نوشتم, درسته که طرف بی شخصیته ولی ربطی به پدرش نداره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر